Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Én szeretnék járni Dr. Zöllei...

Én szeretnék járni Dr. Zöllei Zoltán kézitusa oktatására, de felmerült 1 kérdés. Ha valaki jártas ebben, segítene?

Figyelt kérdés

[link] ezen az oldalon a "KÉZITUSA OKTATÁS" ra kattintva kiadja az edzésrendet.de ott csak az van, hogy felnőtteknek, és 7-12 éveseknek. ezekszerint 14 évesen nem járhatok oda?

köszi


2012. márc. 23. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:

De, természetesen járhatsz. Ezzel már a felnőtt csoportba kerülsz.

Igyekezz logikusan gondolkozni ilyen esetekben, és elgondolkozni azon, hogy milyen oka lehetne valakinek éppen a 13-17 éves korosztályt kizárni az oktatásból. Nyilván semmilyen.

2012. márc. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

elgondolkodtam rajta és rá is jöttem, hogy semmi értelme nem lenne, csak nem gondoltam volna, hogy 14 év felett a felnőtt korosztályba raknak és biztosra akartam menni:)

amúgy köszi a válaszod

2012. márc. 23. 20:04
 3/4 anonim ***** válasza:

:D

tegyük fel elmész és elküldenek.

akkor ez eltántorítana?

ha odajárkálsz a nyakukra,hogy márpedig te itt akarsz edzeni,akkor úgyis belemennek,sőt még tetszene is nekik a kitartásod.

a shaolin kolostorban,meg a harcosok klubja filmben volt ilyen teszt az elhatározás komolyságát mérték vele.

ha valaki jelentkezett azt a kapuban bottal jól megverték és leöntötték vízzel,ha a földön aludt.

ha bírta pár napig a gyötrést a kapuban ülve,akkor bebocsájtást nyert.

2012. márc. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én jártam nála még egyszer anno. El kell hogy szomorítsalak, a 16 évem éppen hogy csak az alsó határt ütötte meg. Ennek oka elég egyszerű, ezek nem szarral gurigáznak, tényleg veszélyes dolgokat tanítanak. Úgy hiszem evidens, hogy ilyen tudást nem javallott 13-14 éves "éretlen" gyerekek (mert mintha az én korosztályom normálisabb volna...) kezébe adni. Legalábbis Zöllei nem fog olyat mondani, hogy "jaj gyerekek, de ezt a tudást nem szabad verekedésre használni, mert akkor bünti lesz és állnod kell a sarokban..." Épp ellenkezőleg, amikor én voltam azt taglalta, hogy próbáljuk meg úgy csinálni, mintha nem direkt törnénk el a kezét, passzíroznánk a betonba stb. hanem csináljunk úgy, mintha bénáznánk, már csak arra az esetre is, ha netán biztonsági kamerák vannak.
2012. márc. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!