Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kigyúrt test nélkül érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kigyúrt test nélkül érdemes csajozni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 3. 22:58
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

20 éves vagyok. Lehet, paranoiás vagyok, de az a gyanúm, hogy a magas és vékony alkatommal utál a csajok és nők többsége, legalábbis néhányan már néztek megbotránkozva, sőt, halkan meg is jegyzik időnként, hogy mennyire vékony vagyok.

Akadnak olyanok is, akik alaposabban megnézegetnek, vagy olykor-olykor rámpillantanak, de kötve hiszem, hogy bármiféle vonzalom alapján. Nem is merek közeledni hozzájuk. Sportolni azt szeretek, igazándiból azzal váltam elhízott egyénből vékonnyá, csak kicsit eltértem az aranyközépútról.

2012. ápr. 3. 23:24
 12/34 Diarmand ***** válasza:

"mert aki szimplán gyúrni jár, annak nem lesz szépen kidolgozott szálkás izomzata, hanem a tipikus gömbcsukló váll stb alakja lesz."

Ezzel azért vitatkoznék, vannak olyan lányok akiknek a mackós/izmos kombó jön be :D


Ezzel nem rám cáfoltál, hanem kijelentetted, hogy van akinek a gömbcsuklós alkat tetszik.


Legközelebb majd összejön :))) Egyébként persze, kinek a pap, kinek a pap lánya :)

2012. ápr. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 Diarmand ***** válasza:
Kérdező, a vékonysággal együtt jár az önbizalomhiány is, de nem csak csajozási területen, hanem máshol is megjelenhet (és súlyosbodhat!). Ha olvastad amit írtam, akkor tudod, hogy nem csak izommal lehet csajt szerezni. De javaslom menj el tömegnövelésre (ne saját kútfőből, hanem kérd ki tapasztaltabb véleményét az edzéssel és a helyes kajálással kapcsolatban).
2012. ápr. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért, de félek a súlygyarapodástól, és főleg attól, hogy megint elhízottá válok.
2012. ápr. 3. 23:29
 15/34 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, nem vagyok anorexiás. Ugyanazt eszem, amit az átlag ember, naponta négyszer, csak ismerem a határokat.
2012. ápr. 3. 23:39
 16/34 Diarmand ***** válasza:
A tömegnövelés izomtömegnövelést jelent. Elhízni és izmot növeszteni nagyon nem ugyanaz. Vegyél magadon erőt, mert ha tényleg változtatni akarsz ezen, akkor el kell kezdeni.
2012. ápr. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Volt, hogy régebben elkezdtem edzeni, de hamar ki is ábrándultam belőle, mert nem kötött le. Sokkal jobban kedvelem a szabadban űzhető sportokat. Csak az fordult meg a fejemben, hogy hiába ezeket művelem, a nőkkel való ismerkedés rovására mehet, vagy már ment is, hiszen ők a gyúrós egyéneket favorizálják inkább.
2012. ápr. 3. 23:47
 18/34 anonim ***** válasza:
OMFG...nem kötött le. változni akarsz vagy nem? nem akarsz vékony lenni, vagy így akarsz meghalni? rendbe akarsz jönni lelkileg vagy nem? sz*r életet akarsz vagy nem? kell egézséges önbizalom, vagy nem? depressziós akarsz lenni vagy nem? akarsz eredményeket elérni ebben a ki*seszett életben vagy nem?
2012. ápr. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Igazándiból semmi bajom a vékonyságommal, csak attól tartok, hogy emiatt nem fogad el egy nő sem.
2012. ápr. 3. 23:57
 20/34 Diarmand ***** válasza:

"a gyúrós egyéneket favorizálják inkább"


Ezt vagy most kivered a fejedből vagy esküszöm kinyúlok a monitorodon és szájon b*szlak vagy négyszer.

Elkapott a divathullám ahogy írtam a hosszúmban. Baromság, marhaság, fasság. Nem így van, értem?


Hogy ezt lásd, írok magamról.

197 centi vagyok nemtom hány kiló, nem mértem magam régóta. Sportosan izmos alkatom van és hosszú hajam. Most épp nincs bnőm, de dugni rendszeresen járok, ha tehetem mindig mással.

De. Nem voltam én mindig ilyen. Alkatilag magas vékony vagyok, de sok szép emlékem van abból a korszakból is. Sok csajjal jártam, mert valamit megláttak bennem annak ellenére is, hogy vékony voltam. Hasonló lehettem, mint most te. Csak egyvalamiben nem. Nekem helyén volt a tököm. Mertem kezdeményezni, oda mertem menni a lányokhoz, beszélgettem velük, megértő voltam, romantikáztam ha kellett. Mindezt úgy, hogy sok volt körülöttem a gyúrni járó srác.

Azok a lányok, akik csak az izmokra buknak, azok általában hülyék és sz*rul is dugnak :) Messze nem igaz, hogy a nem izmosaknak nincs esélyük. Ezt tapasztalatból mondom. Ráadásul van még egy előnyünk. A magasság. Orbitálisan brutálisan kib*szottmód örülök annak, hogy nem kis f*szpörgettyűnek születtem, ezt használd ki. Legyen tartásod, a magasság hatalmas előny a csajoknál! Egy kis izom rá, plusz fejben megerősödsz egy kicsit és a hatás nem marad el. Elhiheted.

De ehhez tényleg az kell, hogy _fejben változz meg_! Legyen akaratod elkezdeni gyúrni/sportolni (egy kis súlyzós edzés még nem gyúrás), vidd is véghez. A sport önbizalmat is ad.


Eleget téptem a szám, innentől fejlődj :)))

2012. ápr. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!