Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kigyúrt test nélkül érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kigyúrt test nélkül érdemes csajozni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 3. 22:58
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
hát ja és rajtad mit lát a csaj szerinted kedves kérdező? h neked milyen sz*r, meg magnyos vagy sírsz mint egy kis...
2012. ápr. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

Én nem testalkat alapján választok párt, de ha már a külsőről van szó, nekem pl nem is tetszik a kigyúrt test. Persze izom nem árt, de nem szeretem, ha látszik, hogy gyakran jár kondizni és dagadnak az izmai, izompólóban jár, széles a válla/mellkasa stb.

Nekem ez nem nagyon jön be, és ezzel nem vagyok egyedül, szóval nyugodtan próbálkozhatsz a csajoknál.


Minden lánynak más tetszik, valaki a mackós, van aki a kifejezetten vékony pasikat szereti... De a legtöbben szerintem nem a srác izmaiba szeretünk bele.

2012. ápr. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
engem taszít a kigyúrt test, sose kéne olyan, pedig én vékony vagyok és izmos is de nem gyúrok max tésztát:D
2012. ápr. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 archon ***** válasza:
58%
Minden nőnek más pasi jön be. A klasszik macsó csupaszcsiga taszítja az igazi NŐket, a kis csajoknál persze lehet, hogy az a menő. Egy csomó nőnek éppen a magas vékony pasik jönnek be, nekem is van ilyen barátnőm, a csoport legjobb nője volt:-) Szóval pajtás, imádd magad, ahogy vagy, a többi le van sz:rva.
2012. ápr. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

"A klasszik macsó csupaszcsiga taszítja az igazi NŐket"

A klasszikus "macsó" nem csupaszcsiga... mitől lenne klasszikus akkor, a korától vagy mi ?:D Amúgy nem taszítja a nőket. A sok kis buzeráns, akik lenéznek kétszer a konditeremben évente és mindenhol gyantáztatva vannak; ők lehet.

2012. ápr. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
58%
Hány cm vagy és hány kg? Így legalább megtudjuk mit értesz "vékony" alatt
2012. ápr. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten tetszik, ha egy férfi magas és vékony! Nem mindenki bukik az izmos pasikra, engem mondjuk taszítanak...Szerintem nem a testeddel van itt baj, inkább a gondolataiddal! Nem tetszel így magadnak, félsz, hogy nem jössz be a nőknek, bizonyalan vagy- és ezt mind mind megérzik a csajok, és ez itt a gond! Gyúrj inkább az önbizalmadra!:) Hidd el, sok lány van, akinek pont az ilyen alkatú srácok jönnek be, mint te vagy, ne akarjon már minden srác kigyúrt lenni...23L
2012. ápr. 6. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
mirt van ennyi sületlen kérdés?ááááá már nekem fáj!!!!23F
2015. márc. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Az nem csak a testről szól.
2015. máj. 5. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim válasza:
Igen érdemes mert sok csaj úgy van hogy először a belső aztán a külső de ez az én ..:D
2015. máj. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!