Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 12-14 éves lányok, ti milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12-14 éves lányok, ti milyen srácokat kedveltek? és ha egy csaj folyton viccelődik velem és szeret csikizni meg úgy tenni viccből mintha haragudna rám az mit jelent? 13F

Figyelt kérdés
2012. ápr. 13. 18:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
hogy meleg vagy
2012. ápr. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
bir teged, vagy bejosz neki(amugy 16 vagyok)
2012. ápr. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Lehet hogy még csak barátként tekint rád, de alapból tuti, hogy bejössz neki, mint fiú.

Én a nálam 1-2 évvel idősebb srácokra bukok, kicsit hosszabb haj, helyes arc -mostanában tetszenek a kisfiús arcú fiúk is- és nem túl kigyúrt test (én undorítónak találom, mikor valaki nagyon izmos).

13/L

2012. ápr. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
am ő is bejön nekem,szerintetek ismerkedjek még vele (bár 6 éve ismerem) vagy célozgassak neki? ti nektek mi jönne ilyen helyzetben be?
2012. ápr. 13. 18:48
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem ne célozgass, az nekem nem tetszene. Inkább hívd el sétálni, beszélgess vele (de ne facebookon!) lepd meg valami nagyon-nagyon aprósággal (ne legyen drága dolog, elég egy szál virág)<-- ezzel már jelezheted hogy tetszik neked, legyen rajta mondjuk szivecske vagy valami

Nekem nagyon jól esne például egy kézzel írt levél :)

2012. ápr. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
szerintem vegyél egy kutyát :D
2012. ápr. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
szerintem, ő csak barátként tekint rád, szóval vmit csinálj,nem kell kerülgetni a forró kását, csapj bele a lecsóba, te sem leszel fiatalabb, mond meg neki h te már nem csak barátként tekintesz rá, viszont ez elég kockázatos, ha te nem tetszel neki, akkor kár volt a barátságotokat elfecsérelni, báár ismerős a helyzet a legjobb barátnőm is ugyanígy volt ezzel a helyzettel(h régóta barátok) és neki baromira bejött a srác...ma már együtt vannak...:) 12/L
2012. ápr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
énis eztcsinálom a fiúval akit szeretek 14/L
2012. ápr. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
csak annyit mondj légyszi,hogy melyik hónapban és melyik napon születtél !!!
2012. ápr. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nálunk ez 10 éveesen volt szokás mikor tetszett valaki..szóval lehet van esélyed nála.:"DDDDDDD

14/L

2012. ápr. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!