Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan álljak neki a dolgoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan álljak neki a dolgoknak?

Figyelt kérdés
Most vagyok 11. osztályos. Sportosabb öltözködésű, deszkás cipőket hordok. Amúgy viszonylag alacsony növésű, és babaarcú. 5 osztály óta kb 6 olyan csaj volt, akikről szinte biztosan tudtam, hogy szimpatizálnak velem. Kb 1 éve volt az utolsó, előtte 2 évig senki, szóval koromnál fogva azok se voltak valami komolyak. Csajom még nem volt, és ezen szeretnék változtatni. Nem is csaj kell, hanem barátnő. Soha nem kezdeményezek, mindig csak várok. Ezekbe a lányokba is belebotlottam, vagy különösebb kezdeményezés nélkül elkezdtek alakulni a dolgok (értsd: nem mondtam senkinek, h tetszel, mennyünk el valahova). Mostanra viszont már nagyon szükségem lenne valakire, akit szerethetek. Eddig kb egy nagyobb, kölcsönös fellángolásom volt, és az nagyon jó volt. Szóval lényeg a lényeg: min változtassak? Lehet hogy senkinek nem kell egy kinézetre eléggé kisfiús valaki, aki mellett nem érezné biztonságban magát egy csaj? Lehet, hogy most "nő fel" az a korosztály akinek kellek (13-15)? Vagy kezdeményezzek többet(félek a visszautasítástól)? Vagy csak "fűtsek" csajokat bulikba, meg úgy általában és majd lesz valami(ezt is eddigieknél aktívabban)? 2 éve idegesít aktívan a téma, és félek, hogy ilyen szempontból lenullázom életem legszebb éveit (szerintem ez úgy 15-23)
2012. ápr. 13. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Elég nagy hiba, hogy nem kezdeményezel, hiszen "a sült galamb nem repül a szádba" ... a lányok..(nem a p.csák, hanem akikben van tartás) arra várnak, hogy a fiú lépjen először, és másodszor.. utána már a lányok is mernek.

A kinézeteddel nincs gond a leírás alapján.

A bulikban meg normális lánnyal nem igen ismerkedhetsz meg.

Ne félj a visszautasítástól, mert felesleges. Mi van akkor ha egy lány nemet mond? Semmi.

2012. ápr. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 elektron ***** válasza:

A kinezet az csak egy dolog. A belso a legfontosabb egy ertekes lany szamara, es mint latom olyat keresel. Nezd meg, hogy ki tetszik. Szemezz, mosolyogj ra, aztan nezd meg mit reagal. Ha visszamosolyog, vagy o is nez UGY, tudod, akkor mar johet is a kovetkezo lepes. Beszelgessetek, setaljatok, teazzatok (vagy kinek mi) stb.

Minden lepesed a lanyok fele egy ujabb tapasztalast hoz az eletedbe. Gyakorlat teszi a mestert - mondjak. Igaz is. Hiszen arra keszulsz, hogy megtalald eleted parjat (es nem a mankojat). Ahhoz viszont tudnod kell, hogy mire, es kire vagysz. Illuziokat ne kergess, mert tui csalodas lesz a vege.

Sajat tapasztalatbol mondom, hogy a lanyok a vicces, jofej, kedves fiukat kedvelik jobban. (itt a normalis lanyokra gondolok) :)) Bar kinek mi az, ugye? :)

A "Nem"-ektol pedig ne riadj vissza! Minden egyes "Nem" eggyel kozelebb visz az "Igen"-hez.

2012. ápr. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!