Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretnék találni egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék találni egy normális, értelmes, kedves, bájos lányt, de mégsem jön össze, mert minden ilyen lány foglalt. Más is tapasztalta már ezt egyébként?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 15. 11:52
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

ma 13:40


Ettől még a kérdés nincs megoldva.


Tényleg foglalt minden normális, senki sem cáfolta meg.

2012. ápr. 15. 14:24
 12/21 anonim ***** válasza:

"Tényleg foglalt minden normális, senki sem cáfolta meg."


Te tényleg ennyire naív és buta vagy, vagy csak tetteted? senki sem cáfolta meg, édes istenem mégis mit cáfolna meg itt bárki is? Szerinted itt mindenki ismeri a világ összes nőjét, tisztában van vele, ki-kivel jár, ki-kivel szíktott, és mind erről feljedzést és statisztikát készít, csak hogy egy ilyen primitív kérdésnél meg tudja cáfolni a nyílvánvalóan ronda és ezért semmi önbizalma kérdezőt, hogy aztán az megnyugodhasson, és tovább sírjon a sarokban, h nincsen csaja és már megint egyedül veri a farkát napjában 20X? Na látod már, vagy tovább magyarázzam, mint egy 5 évesnek?

2012. ápr. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

ma 14:52


Tudnád hány nőt szólítottam le és hány volt közülük valóban értékes jellemre na meg persz értelmes?!


Egy kezemen megtudnám neked számolni.


Na és ők mind foglaltak voltak eddig, nem hazudtak róla, facebookon fent van képeikkel együtt a párjukkal mind!

2012. ápr. 15. 15:02
 14/21 anonim ***** válasza:
Nem minden ilyen lány foglalt. És nem, nem tapasztaltam még ezt bár én lány vagyok, de van jó pár normális barátnőm, aki nem foglalt, és én sem vagyok az. Máris találtál egy normális lányt. Probléma megoldva, remélem nincs több hasonló kérdésed :D:D 24/L
2012. ápr. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Utolsó, akkor két lehetőség van:

1. nagyon válogatósak vagytok,

2. csak ti tartjátok magatokat normálisnak.

2012. ápr. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Bár nem nekem címezted, de:

1. szerintem nem vagyunk válogatósak

2. hagy mi döntsük már el, hogy normálisak vagyunk vagy nem


Arról esetleg hallottál már, hogy vannak olyan emberek, akik nem annyira nyitottak?

2012. ápr. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Lányból aki normális, az biztos h talál pasit, még ha nem is annyira nyitott. Ismerőseim között az ilyen lányoknak is mind van pasijuk, ha nem túl válogatósak.
2012. ápr. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Hehe, mint a régi dalban: Az a baj, h a lányok csúnyák, vagy szépek és buták... Ha szépek és okosak is lennének egyben nem állnak szóba velem...:-)
2012. ápr. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen helyzetben vagyok mint Te, kedves kérdező...! :(
2012. ápr. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 marcika9402 válasza:

kb 2éve küzdök egy lányért, mindent megpróbáltam, megtettem érte sokmindent, hogy legalább 1 esélyt adjon, de semmi.. lehet, hogy velem van a baj, de az ismerőseim aztmondják, hogy a lány buta, hogy más lánnyal már rég boldoglehetnék. nemrég feladtam, mert csak egyhelyben toporogtam és semmit nemértem el, és most próbálok mást keresni, csak ezzel az a baj, hogy más normális lányt énse találtam..tényleg nemtudom mit kell csinálni ahhoz, hogy észrevegyék, hogy van normális pasi is a környezetükbe, nem csak a bulizós, nagymenő vasalthajú divatmajmok..


18/F

2012. máj. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!