Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi két csomag kétszersült,...

Napi két csomag kétszersült, plusz zöldség-gyümölcs, virsli kombinációja hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Most számoltam ki, hogy egy cs. édesített kétszersült (amit imádok), 600 kalória. 2 cs = 1.200 kalória. Emellett nyers zöldség-gyümölcs, és 4 db virsli pár napig? Mi a véleményetek? (ez azt hiszem, menne, mert imádok mindent). És kétnaponta 30 percet kocogok.
2009. szept. 16. 13:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

Én nem értem, hogy ezt a szar virslit, miért akarják annyian belevinni egy normális étrendbe, tiszta röhej. Idézet a wikipediarol (amit persze józan ész szerint is lehetne tudni...):

A virsli a vörösárufélék családjába tartozó, pépesítéssel készülő húskészítmény. A húspéphez különféle változatos adalékokat, állományjavítókat adnak. Mivel az alapanyag sokszor nagy mennyiségben tartalmaz rossz minőségű húst vagy nyesedéket, néhány évtizede a fehérje arányát szójakészítményekkel szokták helyreállítani. A pépet birka belébe, vagy műanyagból készült utánzatba töltik, gyakran füstöléssel tartósítják. A pépesítésnek köszönhetően a végtermék egységes szerkezetű és színű.


Talán még egy csirkemellsonka is jobb ennél, persze ki tudja abban is mi van még a csirkemellen kívül...

2009. szept. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Minőségi virslit (Juhbelest, vagy Füstli) vásárolunk, egyébként nem érdekel, mi van benne, szeretem és kész :)


Más vélemény?

2009. szept. 16. 13:20
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
és annak mi értelme ha pár napig csak ezt eszed? nem értem. fogyni akarsz? a napi két csomag kétszersült az sok szerintem, mármint ha fogyni akarsz. és ne csak a kalóriát nézd, mert azt sem mindegy mivel viszed be azt a kalóriamennyiséget.
2009. szept. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen, fogyókúra előkészítőnek gondoltam (hogy hozzászokjak a könnyebb kajákhoz). Kb. 8 kiló pluszom van szülés után 7 hónappal.
2009. szept. 16. 13:29
 5/13 A kérdező kommentje:
Egyébként ezt nem nagyon értem, hogy ne csak a kalóriákat nézzem, mert nem az számít? Hogy kell ezt érteni? Bocsi, ha értetlennek tűnök, de eddig még sosem kellett fogyóznom :((
2009. szept. 16. 13:32
 6/13 anonim ***** válasza:
47%

A csirkemell sonkánál még nem gondoltál arra, hogy mekkora kamu? A csirkének hol van sonka része? :)

KB. az is annyi csirkemellet látott, mint a medvesajtnál a medve :)

2009. szept. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%

Jó lesz. Nem kell olyan kifinomult kúra, próbáld meg. Esetleg spórolj még a két csomaggal is, egy-másfél cs.

Ha használ, két hét múlva, akkor alkalmazd!

2009. szept. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ok, köszi mindenkinek! :) Mától indult a dolog. Valószínűleg 1 cs. kétszersült is elég lesz, úgy látom. :)
2009. szept. 16. 17:11
 9/13 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Persze, azért is írtam, hogy a csirkemellen kívül még mi lehet benne..én nem is eszek, csak mondtam. Ja, hogy a kedves kérdezőt nem érdekli, hát akkor jólvan, bocsánat. Pont azt jelenti az, hogy nem csak a kalóriára kell figyelni, hogy az étel minősége sokkal fontosabb. De egyed a "minőségi" virslidet, nekem azátn nem ártasz vele, csak magadnak.
2009. szept. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Kedves első és utolsó! A hangnemedet megválogathatnád, elég primitív módon írsz, minősítve ezzel magad. A jövőben hanyagold az ide írogatást, írogassál máshová, a véleményedet már ismerjük.


Egyékbént jó kedvem van, jól telt az első nap, nem vagyok éhes, kocogtam is, most pedig megyek a jó kis megérdemelt alvásomra! :) Jóéjt mindenkinek!

2009. szept. 16. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!