Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vasárnap templomba fogok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vasárnap templomba fogok menni és találkozni fogok egy lánnyal hogy megismerjük egymást személyesen is. Hogyan nevettessem meg, milyen témákról beszéljek vele? Kissé tanácstalan vagyok

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 20:18
1 2
 1/17 ASOT ***** válasza:
52%
hállelúja! Miszter Jézus és barátairól beszélgethettek!
2012. ápr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

Jó viccel meg lehet nevettetni :D


- Mi van a pap sírkövére vésve?

- ???

- Vizsgázni mentem.


Süllyedő hajón kérdezi a kapitány:

- Emberek, van Önök között valaki, aki hisz Istenben?

Az egyik utas jelentkezik:

- Igen, én buzgó istenhívő vagyok.

- Akkor jó, mert egy hellyel kevesebb van a mentőcsónakban.


Mózes, Jézus és egy szakállas öregember golfozik.

Mózes elüti a labdát, az beleesik a tóba.

Mózes odamegy, kettéválasztja a vizet, ismét elüti a labdát, és az a lyuktól pár centire megáll.

Elüti Jézusa labdát, az ráesik a tóra.

Jézus a vízen odamegy a labdához, elüti, és az is a lyuktól néhány centire megáll.

Jön a szakállas öregember, elüti a labdát, de pocsék az irányzéka és teljesen más irányba száll, mint amerre a lyuk van. Ráesik a labda a klubház tetejére, onnan begurul az esőcsatornába, onnan kiérve a sövény alatt begurul a tóba egy tavirózsa levelére.

Odaér egy béka, bekapja a labdát, de abban a pillanatban lecsap rá egy sas.

A béka repülés közben kiejti a labdát a szájából, és pont belesik a lyukba.

Mózes erre odaszól Jézusnak:

- Mondtam már, hogy utálok apáddal golfozni?


Egyéb beszédtéma? Hát ha abszolút nem tudsz róla semmit, akkor először inkább róla kéne kérdezned, kideríteni mit szeret, aztán azon a vonalon tovább haladni.

2012. ápr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Imádkozzatok, beszéljetek a szüzességről... -.-
2012. ápr. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
akkor pont nem leszek otthon, nem mondanátok el egy miatyánkot helyettem is...amúgy olyan bulát nem tudsz megfektetni aki templomba jár...mindegyik szentfazék ...és fontosnak tartja a szüzességet/tisztaságot---->ez katolikus nyelven van....jah és ne mond hogy csak ismerkedni mész hozzá
2012. ápr. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Úgy beszéltük meg hogy templomba együtt megyünk és jövünk, mert máskor nem nagyon tudunk találkozni! Facebookon már minden alap dolgot meg tudtam róla, de ha lánnyal vagyok akkor személyesen nem nagyon akad téma. :(
2012. ápr. 19. 20:27
 6/17 A kérdező kommentje:
Ja és normális válaszokat kérek ha nem gond!!!
2012. ápr. 19. 20:28
 7/17 anonim ***** válasza:

Hogy telt a hétvégéje,milyen volt a hete?(mivel vasárnap találkoztok)


Mikor volt legutoljára moziba és mit látott!(kérdezd meg,van-e kedve eljönni veled moziba!)

2012. ápr. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Bloody Death ***** válasza:

Hallod b@szki Te templomba jársz csajozni? Azt a mocskos kurv@.........soha életemben nem voltam templomban, de nem is nagyon kivánkozok oda be, mert tuti, hogy azonnali hatályal szénné égnék. Még az a jó, hogy vérbeli pogány vagyok, mert nem tudom, hogy hogyan éltem volna túl a megkeresztelés borzalmas körülményeit.

Hát nem t'om talán a hívőséggel kapcsolatosan kéne beszélgetni, vagy tud meg mi a hobbija mit szeret csinálni, mért rajong, avagy milyen sztárért van oda, oszt hasalj neki ezeknek a témáknak nézz utána, és biflázd be pontról pontra, és tanulj meg rögtönözni. Mert egy rögtönzött poénnal szituval hatalmasat tudsz lépni egy lány szemében.

Szerintem.....a csirke szerint is.

2012. ápr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Bloody, hithű pogányok is járnak templomba, csak nem kereszténybe.
2012. ápr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Illuminált ***** válasza:

# 2/9


jókat röhögtem, köszi :-D

2012. ápr. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!