Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Ha a pasitok a harmadi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ha a pasitok a harmadik randin közölné hogy egy töke van akkor hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
Egy heréje
2010. jún. 29. 12:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Semmit...:D akkor 1 van neki ez van! Miért mit mondana a fiú ha egy lánynak 1 cicije van...? Most azért otthagyja? nem hiszem...
2010. jún. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

És akkor mi van?Senki sem tökéletes.

Amúgy meg nem a herék a lényegesek...Legalábbis nem azt kell nézni:D

Ha megszeretem akkor biztos nem fogom ezért otthagyni!

2010. jún. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
12%

hát ha egy melle lenne a csajnak ott hagynám, mint a huzat...

nekem nem bontott nő kell!

2010. jún. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
utolsó egy @lpári Fäszk@lap
2010. jún. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Nem érdekelne.Ugyanúgy férfiként tekintenék rá.

Már miért lenne baj,ha egy lenne neki?Attól még nem fog összedőlni a világ,és nem hagynám ott emiatt.

2010. jún. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Volt itt az oldalon egy srác aki megkérdezte elmondja e az 1. randin. Lehet úgy gondolta a 3-on jó lesz xD ASD


Hát mit szólnál?? 1 van és kész attól még nem nemzésképtelen.

2010. jún. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!Neked van egy heréd??:)

Egyébként ez ne zavarjon szerintem.Emiatt biztos nem fognak téged otthagyni. Egyik régi ismerősömnek is egy heréje van és barátnője van.

2010. jún. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Lehetne vele JoyStickezni XD

Am meg jó, mert ha mondod, hogy fáj a heréd, nem kérdezi mindenki, hogy "melyik?" XDD

Vagy nem kell azon agyalnod, hogy melyik a nagyobb XDD

2010. jún. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
12.37. de izé vagy :D:D Jó csak vicc:) Ne bántsd!:D Szerintem cuki lehetsz:):P Tuti nem hagynálak ott emiatt.MErt ez nagy hülyeség lenne! Nem lényeges attól még ugyanúgy tudsz gyereket csinálni de szerintem jobban kell rá vigyáznod. Nekem is van 1 ismerősöm neki is egy heréje van és azt mondták neki az orvosok,hogy vigyázzon rá!
2010. jún. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Abszolút nem izgatna, elég kicsinyes gondolkodásmódra vall, ha valaki ezért hagyja ott a srácot.
2010. jún. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!