Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meg akart tőlem szabadulni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akart tőlem szabadulni?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy tetszem neki, de mivel nem vagyok egy rámenős típus, csak egy kedves üzenetet, írtam neki, melyben megköszöntem hogy meggyógyított, és h jólesett a törődése meg egy apró ajándékot adtam neki mivel úgy gondoltam már nem kell többet menni. Ma megköszönte a kedves szavakat, szó szerint visszaidézte amit írtam, és közölte meggyógyultam, nem kell többet menni. Kezembe nyomott egy adag kezeléshez szükséges anyagot, azzal, hogy ezt már én is meg tudom magamnak csinálni. Ennek egyrészt örültem, h már jól vagyok, de az volt az érzésem, hogy le akart rázni. Nem igazán értem a viselkedését...

2012. ápr. 27. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. ápr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
27N
2012. ápr. 27. 20:10
 3/8 anonim ***** válasza:

A betege vagy, orvos beteg kapcsolat van közöttetek. Ez lehet olyan közvetlen is, hogy baráti kapcsolatnak tűnik. Aztán később lehet baráti is, de nagyon kevés az esélye annak, hogy ebből kapcsolat legyen.

Pszichiáter szakorvosról van szó, ugye?

2012. ápr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem sebész... :-)
2012. ápr. 27. 20:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor leírom, hogy szerintem túl sokat képzeltél a kapcsolatba. Alapból nem is kellett volna írnod neki. Ha már nem vagy a betege nyugodtan kereshetett volna ő maga, a kórlapodon rajta van az elérhetőséged.
2012. ápr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem képzeltem semmit, csak meg akartam köszönni neki amit értem tett.
2012. ápr. 27. 21:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezt még talán beveszem, ha tollak nőnek a hátamon :)

Alapból nem szoktunk így utólagosan köszöngetni, hanem akkor és ott, ha pedig mégis így adódik meg sem fordul a fejünkben olyan szinten problémázni a tetszem neki témán, hogy kérdést írjunk ide :)

2012. ápr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem igen, le akart rázni. A lényeg hogy meggyógyultál.
2012. ápr. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!