Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik fiú és lány közötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik fiú és lány közötti barátság?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy kell félnem vagy fogadjam el a helyzetet?
2012. ápr. 29. 09:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Fenntartással kezeld. Számomra nem igazán létezik ilyen, bár... ha jobban belegondolok, 1 bizonyos lánnyal TALÁN.
2012. ápr. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Elvileg haverok...

Nekem is van fiú haverom, de nem ölelgetem....

2012. ápr. 29. 09:18
 3/17 anonim ***** válasza:

Létezik.

Nem írok többet, aki tudja az tudja, aki nem azt úgyse győzi meg, ha másnak van.

2012. ápr. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Létezik.. nekem is van. :) Sőt nem is egy ilyen barátnőm van! :) De semmi több nem lenne köztünk soha.. :) ezt már az elején lebeszéltük.. :)
2012. ápr. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Van is meg nincs is. Ez szerintem olyan kérdés amire nincs jó válasz. Nekem is van fiú barátom, aki a barátom soha nem fordult meg a fejünk na legyen valami. De volt egy másik barátom akivel eljártunk együtt bulizni, filmeztünk, vele aludtam mindig egy ágyba hónapokon keresztül, aztán egyszer csak úgy alakult valahogy, hogy szex lett.. A mai napig nem tudom mi volt akkor ezt hozta a helyzet.
2012. ápr. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Tehát fogadjam el hogy őt előbb ismerete és jóban vannak.

Nehéz lesz, de eddig sem mutattam, hogy bántana - pedig belül őrölöm magam.

Tudom, hogy erre nincs egyértelmű válasz.

2012. ápr. 29. 09:37
 7/17 anonim ***** válasza:

Egészen már találkozáskor megölelni valakit vagy csak úgy ölelgetni.

A kérdésedet úgy is fel lehetne tenni, hogy mindenki hűtlen és folyamatosan félrekefél-e... Nyilvánvalóan nem.

2012. ápr. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem is így gondoltam... nem a félrekefélésről van szó.

Csak én nő létemre nem ölelgetem a fiú barátaimat csak úgy...

2012. ápr. 29. 10:04
 9/17 anonim ***** válasza:
Egy darabig létezik igen.Aztán több lesz.Saját tapasztalatból mondom és szerintem akkor tud megmaradni CSAK barátságnak a dolog ha kicsit ritkábban találkoznak.Ha napi szinten lógnak,akkor kialakulhat több is.
2012. ápr. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szerintem létezik.

Az egyik haverom barátnőjével ugyan úgy jóba vagyok mint a haverommal, vagy egy másik közös barátunkkal.

Ha mentünk valahova akkor ő is ugyan úgy jött velünk, nem volt olyan hogy most ez csak fiús program.

Ők már szakítottak de attól függetlenül még beszélek a lánnyal, sőt van olyan dolog amiről csak neki beszéltem, még a legrégebbi haveromnak sem.

Biztos hogy nem lehet kötünk semmi mert nem nőként tekintek rá. Mi nem is ölelgetjük egymás, nem is puszival köszönök neki. Megszoktam hogy eddig csak fiú barátaim voltak ezért távol áll tőlem a puszilkodás meg az ölelkezés.

2012. ápr. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!