Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó ötlet egy vacsi meghívás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet egy vacsi meghívás? Fiúk, ti mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés

A mostani párommal majdnem 3 hónapja vagyunk együtt. Szeretjük egymást (én 24, ő 29). Gondoltam, hogy ettől függetlenül meghívom vacsorázni hozzánk, amolyan randi féleség lenne :). Mivel már volt nálunk párszor, ezért ez nem lenne neki újdonság a dolog. Valami egyedi, itthon készített 3 fogásos vacsira gondoltam. Mit javasoltok, mit készítsek, annak tudatában, hogy a csontos húsokat nem igazán szereti, de a sütit imádja?


u.i: nagyon szeret velem lenni és a családoddmal, de ez a vacsi csak kettőnknek szól.


2009. jún. 23. 12:25
 1/10 anonim ***** válasza:
sztem jó ötlet. pasik szeretik az olyan nőket akik tudnak sütni/főzni és még jól is. de azt neked kéne tudni mit szeret. süti legyen mindenképp.:D
2009. jún. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt panasza a süteményeimre, azokat nagyon szereti, de a főztömet eddig még nem kóstolta, de majd akkor most. :)
2009. jún. 23. 12:34
 3/10 anonim ***** válasza:
Bacon szalonnába csavart csirkemell petrezselymes krumplival isteni finom.Ubi salit mellé meg Húslevest.Ez nem az a hétköznapi kajcsi mégis könnyű elkészíteni.Próbáld ki.Persze csak ha nem muzulmán vallású a pasid!:)
2009. jún. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem az hála istennek. Tényleg nem egy hétköznapi vacsi, de nem is rossz ötlet.
2009. jún. 23. 13:22
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyros? bármilyen husiból megcsinálhatod, és szerintem fincsi, sültkrumplival, gyrosszósszal friss zöldségekkel? :) nem hétköznapi,de egyszerű és fincsi. És desszertnek meg süthetsz amit akarsz :) csak ötlet (nem kell lepontozni)
2009. jún. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez így 3 hónap után sztem nagyon jó program, és ha még nem volt ilyen közös saját készítésű vacsi, akkor sztem pont időszerű is.

Én imádnám! Tutira befőzöd vele magad a szívébe!


Szerintem könnyű előételt, vagy csak valami könnyű levest, akár gyümölcslevest csinálj (amire mondjuk lehet habot nyomni!! Az sztem izgi.

Fő fogásban vmi hús legyen azért, valami cuppogós, szaftos.

3-nak megteszi egy somlói, egy gesztenyepüré, egy fagyikehely öntettel, kis alkohollal, habbal, mazsolával, hm?? ugye érzed az irányt?


Pár gyakorlati tanács:

- Nagyon ne vidd túlzásba a ok kajával, nehogy túlságosan elnehezüljetek, mert akkor félő, hogy elmarad utána a szex és egy nagy alvás lesz belőle

- Gyertyafény és kellemes aláfestőzene legyen

- Szülőket távolítsd el otthonról! Vagy valahogy ártalmatlanítsd, hogy ne lábatlankodjanak a közelben.

Üdv, Zed

2009. jún. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon is ráéreztem, köszönöm! :)
2009. jún. 23. 19:05
 8/10 A kérdező kommentje:
Van egy szar hírem amitől lelohadt a kedvem, anyámék is enni akarnak a vacsiból, ráadásul a kiderült, hogy a kedvesem nem szereti az ilyen meglepiket, szóval ugrott az egész mutatvány. Sajnos!
2009. jún. 24. 09:02
 9/10 anonim ***** válasza:

Bakker! Jól van egyenek csak a szüleid is, szépen elteszed neki egy ételhordóba a részüket, aztán menjenek isten hírivel! Vagy ha ez nem jó nekik, akkor kajáljanak belőle korábban, de nehogy már odaüljenek mellétek a gyertyafénybe!

Ennyire legyenek már önállóak, meg ti is!


A barátod meg micsoda? Fényevő???

Vacsorázni csak szokott, nem? Akkor mit nem szeret benne, ha azt sem tudja még, hogy mit főzöl? Vagy fél veled kettesben kultúráltan vacsorázni? nem tud késsel-villával enni, csak a mekiben félkézzel hambit majszolni?

De nem erőszak a disznótor!

Én szívesen elmegyek hozzád a vacsidra helyette!


Nem lehet, hogy esetleg azért nem akarja ezt a programot, mert tudja, hogy a szüleitektől nem tudnátok békében, kettesben végigvinni?

2009. jún. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Na kitaláltam egy annál sokkalta gonoszabb dolgot. :)

Elmentünk az itteni Kínai Étterembe, zuhogó esőben. Így a szülőket teljesen kizártuk, mi is jól éreztük magunkat és amikor elindultunk haza, a nap is kisütött. :)

Sajna a duhajkodás elmaradt, mert mert pont tegnap reggel jött meg, így azt jövö7re halasztjuk. :)

2009. jún. 25. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!