Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kéne viselkednem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kéne viselkednem?

Figyelt kérdés
Szerintem, illetve ismerőseim szerint is egy kicsit gyerekesebb vagyok, vagyis változtathatnék egy picit a stílusomon. 14 éves lány vagyok, hogy viselkedjek, kb, hogy kéne öltöznöm, hogy a fiúk is azért meg nézzenek, több barátom legyen(nem a cigizős, alkoholistákra gondolok). Esetleg milyen sportolást válasszak. Előre is köszönöm a válaszokat.:)
2012. máj. 2. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:

14 évesen még szerintem bőőőőőven legyél csak gyerekes.

Fiatal fejjel nekem is vonzónak tűnt a felnőttes élet, de felnőtt leszel egész életedben, gyerekes meg csak pár évig... :) És sajnálok minden lelki nyomorékot, aki nem tudja kiélvezni, hogy fiatal és gyerek még.

Csináld azt, amit szeretsz, és ennyi. :)

2012. máj. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Doruss ***** válasza:
14 évesen még ne filózz ilyeneken. Ne akarj felnőttes lenni. Úgyis magától jön, ettől a kortól kezdve pár év alatt rengeteget változol magadtól is. Ezen mindenki átesik, sok gyerek felnőttesnek akar mutatkozni kiskamaszként. Aztán te is rá fogsz jönni, hogy tök fölösleges. Inkább legyél még gyerekes, minthogy egy nagyképű "műfelnőtt" legyél xD ha érted mire gondolok. :)
2012. máj. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!