Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak olyan lányok akár itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok akár itt akik komoly kapcsolatot szeretnének? 24F

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy nem 6-7 hónap vagy 1-2 év, hanem megállapodni valaki mellet és mondjuk 5-6 év múlva családod! Azért keresnék komolyat mert utálok szakítani és szenvedés az egész eddig egy lánnyal volt de az tartott 4,5 évig és igen rosszul voltam! Utána volt egy 1 hónapos ott nem éreztem semmi mély dolgot de az is rossz volt, hogy vége, persze annak örülök!
2012. máj. 3. 09:42
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb lesz, ha tényleg felakasztod magad és nem írsz ide többet.
2012. máj. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
igazad van amúgy, azért kezdtem el inni estére vége a dalnak, du. elmegyek még az oviba öcsémért jó lesz az
2012. máj. 3. 12:01
 23/29 anonim ***** válasza:
Oh Kérdező,neked ez már a sokadik kérdésed.Szerintem kicsit foglalkozz magaddal, legyél többet a barátaiddal.1hónap után nem biztos, hogy már ismerkedned és csajoznod kellene!
2012. máj. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Kérdező a hozzászólásaid alapján egyre inkább KAMU-nak tűnik a kérdésed. Látszik, hogy pszichológiai gondjaid vannak. Keress fel egy szakembert. Ne itt akarj feltűnősködni.
2012. máj. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Fasz akar már csajozni, olvastad volna a többit akkor tudnád! Roncs vagyok eléggé asszem nem fogom más életét is szét szedni. Inkább piálok tovább.
2012. máj. 3. 12:31
 26/29 A kérdező kommentje:
nem kamu egyik kérdés sem
2012. máj. 3. 13:02
 27/29 Szőkevagyok,nemhülye ***** válasza:
Szerintem sok ember szeretne, köztük én is, de tudod hogy van ez, nem jön az akinek kölcsönösen bejöttök egymásnak...
2012. máj. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Azért vagy roncs, mert a nők ronccsá tettek. Ez nem a te hibád, hanem csak és kizárólag sz ő hibájuk.


Szedd össze magad, és ne hagyd hogy egy nő még 1x ronccsá tegyen.

2012. máj. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Jobban vagy?
2012. máj. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!