Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak olyan lányok akár itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok akár itt akik komoly kapcsolatot szeretnének? 24F

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy nem 6-7 hónap vagy 1-2 év, hanem megállapodni valaki mellet és mondjuk 5-6 év múlva családod! Azért keresnék komolyat mert utálok szakítani és szenvedés az egész eddig egy lánnyal volt de az tartott 4,5 évig és igen rosszul voltam! Utána volt egy 1 hónapos ott nem éreztem semmi mély dolgot de az is rossz volt, hogy vége, persze annak örülök!
2012. máj. 3. 09:42
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

"Azért keresnék komolyat mert utálok szakítani..."


Ezek után hiába tagadod. Nem tetted túl magad még a szakításon.

Én egy évtizedes házasság után voltam egyedül kb. 1 évig. Iszonyatosan élveztem, nagyon jó egyedül lenni! Megtanultam főzni, volt időm a hobbimra és megismertem egy csomó lányt. Kellett a hosszú rabság után a szabadság. Mos t már vége van ennek és nem is cserélném el rá a mostani kapcsolatomat.

Merjél kilépni a rossz kapcsolatokból. Még 5-6 évig eszedbe ne jusson megházasodni!

2012. máj. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem tettem tul magam, kicsit hazudtam 6,5 év volt abbol 1,5 évig együtt éltünk és egy honapja lépett le az egyik volt haverral! Föl akasztom magam asszem, most írtam ide utoljára.....
2012. máj. 3. 10:59
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Inkább pszichológushoz menj. Mit szóljon az, akit mondjuk 20 év után hagy ott a párja? Ne legyél már ennyire életképtelen! Meg itt fenyegetőzöl, hogy öngyi leszel. Igen, ha így állsz a dologhoz, akkor tényleg egy lúzer vagy, ahelyett, hogy bőgsz mint a szamár inkább cselekednél. Az exet hagyd a francba, ami elmúlt az elmúlt és egy kapcsolat sem jó felmelegítve.

Elég az önsajnálatból, rázd meg magad, menj egy szakemberhez, aki rendbe rak kicsit lelkileg, utána lehet menni csajozni, mert messziről látszik, hogy érzelmileg labilis vagy, és az ilyet kerülik a lányok.

2012. máj. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

azért az nem kellene

nincs vége a világnak, mert éppen egyedül vagy

millió nő van az országban, akik komoly kapcsolatot akarnak


csak neked most nem egy komoly kapcsolat kellene, hanem élni, megtapasztalni, hogy milyen jó egyedül, hogy nincs vége semminek attól, hogy lelépett a barátnőd

2012. máj. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
eddig nem bögtem még szerencsémre, de hogy tök ideg vagyok és naprol napra rosszab 2 hete kezdötött minden ez nem sajnálat. bele gondolok abba hogy velem szembe jönnének az utcán jézussom...... de az még hagyán amugy ez szemét láda le is szurt amikor a csajom elment az anyjához aludni 2 napja nem volt nálam és felmentem hozzá hajnalba de az utcán láttam vele tiszta ideg voltam és az a köcsög belém nyomta kést a töbször fejbe rugott azt a roham mentő vitt el! meg mütöttek stb 1 hétig dekkoltam korházba még dolgozni se tok így. Gondoltam én psziloggushóz csak az a kéréds ki birom e addig mert aztán lehet felhúzom magam! Most egy roncs vagyok valójába egy hulladék, igazatok van NEM KELL NEKEM NŐ az csak gond volna anyakamon meg tönkre tenném őt is. Inkább az akasztás!
2012. máj. 3. 11:10
 16/29 A kérdező kommentje:
Azt hozzá teszem nem rég kirugtak a munka helyemről 2 hónapja leépités volt. Szerintetek mennyire lehet én képbe?
2012. máj. 3. 11:15
 17/29 A kérdező kommentje:
De szerintem az se normális dolog korházból megszöktem köntösben és drén csövek lógtak ki a hasamból aminek a végén véres zacsi volt és mentővel kellet vissza vinni. bekattantam. mondta anyámnak a fiatal mentős el kéne vinni engem pszologushoz mert hogy zakkant vok.
2012. máj. 3. 11:28
 18/29 anonim ***** válasza:
Kapcsolat hosszát a pénztárcád vastagsága szabja meg, míg van mit a segge alá tolnod és míg tudsz az ágyban is minőséget nyújtani emellett van miből nercbundát venni naponta akkor örökké együtt marad veled.
2012. máj. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Asszem be rakok egy kis black metalt Christian Epidemic - Haragnapja!


[link]

2012. máj. 3. 11:44
 20/29 A kérdező kommentje:
iszok egy sört azt utána folytatás azt be dobok még pár ablakot!
2012. máj. 3. 11:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!