Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincsenek olyan lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek olyan lányok, akik igazán becsülnék a rendes, szeretni tudó, kedves, hűséges fiúkat?

Figyelt kérdés

2012. máj. 6. 15:09
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy nem sportolok, hogy ronda vagyok és igénytelen?!


De ezek szerint rengeteg felszínes ember van már megint ezen az oldalon, szokás szerint.

2012. máj. 6. 15:41
 12/14 anonim ***** válasza:

Én például olyan lány vagyok, aki igen is megbecsüli az ilyen fiúkat!

L/18

2012. máj. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szeretjük, ha ezek megvannak egy fiúba, DE vannak más szempontok is. Őszinte leszek, tapasztalataimat fogom leírni.

Tök szupi, hogy valaki figyelmes és kedves velünk, de ez közel sem minden, sőt ha túlzásba viszik, az már nagyon nem okés (nem kell csöpögős szerelmes vers minden nap és királynői bánásmód sem).

Akárhogy mondjuk, hogy a külső nem számít, valamilyen szinten az is számít. Most ne úgy értsd, hogy csak a 190 centis, kigyúrt szőke hercegeket szeretjük, mert az sem lenne igaz. Az ápoltság és a stílus az, ami nagyon fontos, de a legfontosabb, hogy legyen kisugárzásod, önbizalmad! Önbizalom nélkül semmire nem mész. Mi lányok szeretjük, ha egy pasi tisztában van azzal, hogy mennyit ér (persze itt most nem az egóról beszélek).

Mielőtt valakinek eszébe jutna, hogy nekünk, lányoknak csak a pénz kell, elmondom, hogy nem. Sosem azt nézem, hogy egy fiúnak mennyi pénze van, mert nem érdekel, sőt én kifejezetten rosszul érezném magam egy gazdag sráccal, mert szégyellném, hogy én nem vagyok az, félnék, hogy emiatt lenézne (tudom, fiúk, hogy erre azt mondanátok, hogy ez is baromság, titeket ez nem érdekel, de akkor is kellemetlennek érezném).

Hogy mi kell még a lányoknak?

-szenvedély! nagyon fontos, hogy ne csak nyálasan tudj körözni a szájában a nyelveddel, hanem legyen benne tűz is

-férfiasság! itt ne arra gondolj, hogy verd meg, csak éreztesd, hogy te vagy a főnök, tudd őt irányítani (nem a durvaság a lényeg, ezt lehet, szeretettel is csinálni)

-értelem! tudjunk veletek beszélgetni és ne csak az érzelmekről, hanem bármiről, tudjunk beszélgetni az érdeklődési körünkről vagy éppen arról, hogy mi történt velünk aznap

-változatosság! néha nekünk is jólesik pl. a vadabb szex, valami új kipróbálása

2012. máj. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
*fiúban
2012. máj. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!