Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kezdjek ezzel a férfival?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a férfival? Találkoztatok már ilyen "esettel"?

Figyelt kérdés

Én 27 éves vagyok, lány, belezúgtam egy 38 éves férfiba.

Eddig jóbarátok voltunk, de egy ideje elindult valami. Beszéltünk is erről, csak sajnos nem volt józan, nem tudom emlékszik-e egyáltalán miket mondott, de azt mondta, hogy minden kell belőlem, úgy ahogy vagyok és ne legyünk többet csak barátok. Konkrétan kérte, hogy "nyomuljak rá" és én mondjam meg, hogy mikor mi legyen.

Itt a gond. Én alapból nem ilyen vagyok és rosszul érzem magam, ha egy pasit nyaggatok. Ráadásul ő nem egy töketlen fazon, nem értem miért van ez. Eddig azt tapasztaltam, hogy ha egy férfi (ráadásul bevallottan) akar egy nőt, akkor tesz is az ügy érdekében. De itt most teljesen mások az elvárások és nem voltam még ilyen helyzetben, kellemetlen is a dolog, viszont nagyon szeretném ezt a kapcsolatot.

Semmi nem történt egyébként furcsa módon, se csók se semmi, nem is közeledik, de valóban, ha bárhova hívom, jön stb.

Segítenétek értelmezni, hogy miért viselkedik így vagy miért van ez? Köszönöm.


2012. máj. 8. 23:53
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Értem. :) De nem gondolom, hogy csak szövegel, pont ezért nem értettem a hozzáállását, de most már páran rávilágítottak a lényegre, remélem tényleg így van.
2012. máj. 9. 00:25
 12/20 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, ha kiderült!:)
2012. máj. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

00:25 Köszönöm a válaszod, ezek szerint tényleg van ilyen, én sem akartam elhinni. Nehéz lesz ez valóban, de mivel nagyon szeretem, majd remélem sikerül rávennem magam erre.

Annak örülök különösen, hogy abszolút negatív válaszok nem érkeztek, mármint hogy mégsem érdeklem, mivel nem lép, ilyesmi.

2012. máj. 9. 00:30
 14/20 A kérdező kommentje:
Hihi, majd lehet, hogy megírom.:)
2012. máj. 9. 00:31
 15/20 anonim ***** válasza:

10. vagyok

Örülök, ha segített. Ha gondolod, megosztom dióhéjban mi volt/van velünk.

2012. máj. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
köszi, írtam privit.
2012. máj. 9. 00:43
 17/20 anonim ***** válasza:
Ha nem szégyelled, ide is írhatod, mert engem is érdekel!:)
2012. máj. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Nekem is jó ide is, ha úgy gondolod.
2012. máj. 9. 00:47
 19/20 anonim ***** válasza:
Privátban írtam, mert ide nagyon hosszú lenne.
2012. máj. 9. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Másold be :-DD
2012. máj. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!