Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem túl nagy ez a korkülönbség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túl nagy ez a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Tegnap volt egy kisebb összejövetel egy barátomnál és ott találkoztam egy lánnyal. Félreeső helyen egymaga volt, ezért odamentem beszélgetni hozzá. Odáig jutottunk, hogy szombat délutánra megbeszéltünk egy randit és kérés nélkül (!) megadta a számát. Ma bejelölt Facebookon és ez kisebb sokként ért: augusztusban lesz 16 éves, én pedig márciusban voltam 19... megesküdtem volna, hogy egyidősek vagyunk. Nem túl sok ez?
2012. máj. 10. 19:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Relax! Dehogy is!!!
2012. máj. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
nem..
2012. máj. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem sok,de azért tisztességesen,remélem ez alap!! :)
2012. máj. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
istenem mi ez a 3 év semmi? a csajom 15 volt én meg 21 :)
2012. máj. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem sok. Még inkább úgy mondanám, hogy az pont tökéletes korkülönbség. Mivel a lányok már abban a korban érettebbek a fiú kortársaiknál.
2012. máj. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
ennek örülök :) akkor sem jön ki hülyén, ha egy hónappal idősebb az öcsémnél? :D
2012. máj. 10. 19:48
 7/15 anonim ***** válasza:
24%

Attól függ, mit szeretnél. Egy 16 éves még nagyon sok szempontból gyerek.

Társaságban kellemetlen lehet bemutatni, előfordulhat, hogy nem engedik be bizonyos helyekre.

Szüleivel nehezebben lehet zöld ágra jutni.

Ha balul sül el és terhes lesz, sokkal kellemetlenebb.


3 év valóban nem sok, de véleményem szerint csak 18 felett.

2012. máj. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ugyan mááár. vannak 16éves érett lányok ugyanúgy mint ahogy 28 éves gyerekes idióták , nyilván nem véletlenül volt neked nagyon szimpi.amúgy is ez tökéletes korkülönbség.
2012. máj. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A barátom 20 éves, én 16. Jól kijövünk, úgyhogy saját példa alapján nem sok, pont jó.
2012. máj. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Ki beszélt itt érettségről? Nem tagadtam, persze, hogy lehet érett (pontosabban a koránál érettebb).

DE jogilag fiatalkorú és ez nagyobb körültekintést igényel, mintha egy 18 évessel járna az ember. Legalábbis normáliséknál.


Én 16 évesen egy 24 éves férfival jártam. 5 évig tartott. Nagyon érettnek gondoltam magam, és ő is engem (nem a testemet, az korántsem volt olyan nőies - lapos mell). És nem ő volt az egyedüli. Azonban ha most visszagondolok, csak a fejemet fogom: "még hogy érett!" haha.

2012. máj. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!