Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, Férfiak : Szeretnétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Férfiak : Szeretnétek, hogy gyereketek legyen úgy, hogy nem éritek el a 170 cm magasságot?

Figyelt kérdés

Ha titeket is zavar a magasság, csinálnátok gyereket csak azért , hogy gyereketek legyen, DE közbe tudjátok, hogy nem fog ő se nagyobb lenni 170 cm-nél, és valószínű őt is nagyon fogja zavarni.

Lányoknál mondjuk mindegy a magasság ne a fiúknál nagyon fontos.


Én eldöntöttem, hogy én nem csinálok gyereket, mert én épp eleget szenvedek miatta, nem akarom, hogy ő is szenvedjen ezért.


Várom a válaszokat.


2012. máj. 12. 20:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/81 anonim ***** válasza:
91%

Kerdezo az en apam 196 centi en pedig 164 vagyok... Pedig a te elmeleted szerint nyugodtan szaporodhatott volna :,((( Kar, hogy nem magat dugta meg hanem anyamat aki 160 centi :(

Szivas de ez van :D Ja es van baratnom 3 eve aki magasabb nalam de szerintem inkabb kasztraltatom magam... :D

2018. márc. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/81 anonim ***** válasza:
91%
180 vagyok szerencsere nem kell aggodnom az ilyen hulyesegeken ..’kis hobbit
2018. márc. 2. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/81 anonim ***** válasza:
94%
Téged már olvastalak valahol. Annál a kérdésnél épp apádat okoltad azért hogy ilyen "alacsony" lettél. Retardált.
2018. márc. 2. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/81 anonim ***** válasza:
0%
Ugyanígy gondolom én is. Egy alacsony férfi élete sokkal nehezebb: nincs esélye a nőknél, nem tisztelik, kinevetik, ha nem ér fel valamit, stb. Nem akarok így kicseszni a gyerekemmel. Nem mintha fenyegetne a veszély, hogy lesz valaha gyerekem.
2018. márc. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/81 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező: neked az önértékeléseddel van SÚLYOS gond! Egy magasabb nő pároddal pl. sokkal nagyobb esélyed van magasabb gyermekre. Másrészt a magasság= genetika ÉS életmód (beleértve a táplálkozást + pihenést és sportot)
2018. márc. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/81 anonim ***** válasza:
0%
#35 És szerinted egy magasabb nő összejönne egy alacsony férfival? Még egy alacsony nő sem.
2018. márc. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/81 anonim ***** válasza:
72%
Apám 164 cm, anyám 168. Soha nem zavarta egyikőjüket sem. Ja és öcsém 180 lett. Na?
2018. márc. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/81 anonim ***** válasza:
0%
Bocs, hogy ezt mondom, de ha ez igaz, akkor az öcséd valószínűleg csak féltestvéred, több okból is.
2018. márc. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/81 anonim ***** válasza:
70%
Bocs hogy ezt mondom de hülye vagy. Több okból is. Minden másban nagyon hasonlítanak kivéve ebben. Nincs sehol törvénybe foglalva hogy a fiú nem lehet magasabb az apjánál. Az hogy valaki sz.ar géneket kapott csak pech.
2018. márc. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/81 anonim ***** válasza:
2018. márc. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!