Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, Férfiak : Szeretnétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Férfiak : Szeretnétek, hogy gyereketek legyen úgy, hogy nem éritek el a 170 cm magasságot?

Figyelt kérdés

Ha titeket is zavar a magasság, csinálnátok gyereket csak azért , hogy gyereketek legyen, DE közbe tudjátok, hogy nem fog ő se nagyobb lenni 170 cm-nél, és valószínű őt is nagyon fogja zavarni.

Lányoknál mondjuk mindegy a magasság ne a fiúknál nagyon fontos.


Én eldöntöttem, hogy én nem csinálok gyereket, mert én épp eleget szenvedek miatta, nem akarom, hogy ő is szenvedjen ezért.


Várom a válaszokat.


2012. máj. 12. 20:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/81 anonim ***** válasza:
84%
...ez a kérdés fájt.
2012. jún. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/81 anonim ***** válasza:
85%

Én pont 170 cm vagyok. Picit zavar néha, de ha már tudok gyereket csinálni kivel, akkor ha lesz gyerekem, valószínűleg ő is. Ha meg lány lesz akkor úgyis esélye lesz, mert az alacsony csajok aranyosak. És fontos hogy a génjeimet továbbadjam a jövőnek. :)


20/F

2012. júl. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/81 anonim ***** válasza:
91%
Miért ne? Engem zavar ha egy pasi alacsonyabb nálam, de elég sok lány van aki kb. 160 centi körül van. :)
2012. júl. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/81 anonim ***** válasza:
97%

Agyadra ment az élet. Egyik legjobb haverom 170 centi, van neki egy kb. 155 centis felesége, egy kb. 180 centis fia meg egy 170 centis, elképesztően gyönyörű lánya. Nagy kár lett volna, ha nem csinálja meg ezeket a gyerekeket.


Nagybátyám 160 centi, neki van egy szintén 160 centis, rohadt jó nő felesége meg egy 164 centis, rohadt jó nő lánya, aki szintén ezerrel hiányozna a világból, ha nem lenne.


Szóval ha valami miatt megfontolandó, hogy esetleg nem kellene gyereket nevelned, az csakis az agyi állapotod lehet.

2012. júl. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/81 A kérdező kommentje:

haverodnak a fia kb 180 cm. Ez nagyon ritka hogy alacsony szülőknek ekkora legyen a gyerekük. Valószínű a gyerek a nagyszülők vagy azoknak a szüleinek a génjeit örökölte.


én 166 cm vagyok ezért nem lesz gyerekem, magasságomat elfelejtettem a kérdésbe beleírni.

2012. júl. 9. 13:08
 16/81 anonim ***** válasza:
96%

Mondom, hogy agyadra ment ez a hülyeség, nyilván ezen rágsz egész nap, hogy te csak 166 centi vagy, minden információt csak ennek a tükrében értelmezel, és ami nem erősíti meg a mániádat, azt nem veszed figyelembe.


Anyai ágon van egy csomó nagybátyám (nagymamám testvérei), mindegyiknek van gyereke, és mindegyiknek magasabb a gyereke, mint ő volt. Két kedvenc unokatesóm pl. pont olyan magasak, mint én (182), egyik szülőjük sem magasabb 170-nél, és természetesen a nagyszüleiket is ismertem, dédnagypapám kb. 165 volt, dédnagymamám szintén.


De mivel TE kizárólag a magasságuk alapján értékeled az embereket, lehet, tényleg jobb, ha nem csinálsz gyereket, mert ha szerencsétlen mondjuk csak 170 centire nő meg, akkor le fogja nézni a saját apja.

2012. júl. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/81 A kérdező kommentje:

félreértesz ! Nem nézném le ha csak 170 cm lenne, DE

én tudom hogy milyen rossz aki fiú létére alacsony, mint én. Nem kívánom ezt senkinek ezt az érzést.

Azért nem lesz nekem gyerekem mert nem hiszem hogy magasabb lenne mint 170 cm. Családunkban mindenki alacsony.

Nem szeretném, hogy úgy szenvedjen mint én.

Amiket írtál példának azok nagyon ritkán fordulnak elő.

Most nekem mi okom lenen azt gondolni, hogy normális férfi magasságú lenne a fiam ? ( Lánynak mindegy mekkora )

Amikor mindenki alacsony a családban ???

Gondolom nem csak én vagyok aki így gondolkozik erről.

Szerintem sok alacsony férfi elgondolkodik ,hogy legyen - e gyereke, főleg ha őt is zavarta a saját magassága.

Te 182 cm vagy, te nem tudod milyen alacsonynak lenni.

2012. júl. 9. 13:47
 18/81 anonim ***** válasza:
97%

Tudom, hogy szar alacsonynak lenni, még ha nem is a saját bőrömön, de látom azt is, hogy sok alacsony ember tök jól elvan magával. Ismerek olyan lányokat, akiket egyáltalán nem érdekel a testmagasság, ilyet kellene keresned neked is, és ilyet találhatna magának a fiad is, ha alacsony lenne.


De különben azért is hülyeség az egész, mert ha lesz egy olyan nőd, akivel nagyon szeretitek egymást, akkor úgyis akartok majd gyereket. Ha meg nem lesz ilyen nőd, akkor ugye felesleges azon rágódni, hogy a gyereked mekkora lenne.

2012. júl. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/81 anonim ***** válasza:
77%
kit érdekel ez a hülye magasság?
2012. júl. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/81 anonim válasza:
96%

Én 169 cm vagyok, van gyerekem, és IMÁDOM! :D

Az eslő kommentelővel egyetértek.

Az önértékelésedet rendbe kell tenned,

magasságod sokadlagos dolog ha a többi értéked rendben van.


22/F

2012. okt. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!