Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, Férfiak : Szeretnétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Férfiak : Szeretnétek, hogy gyereketek legyen úgy, hogy nem éritek el a 170 cm magasságot?

Figyelt kérdés

Ha titeket is zavar a magasság, csinálnátok gyereket csak azért , hogy gyereketek legyen, DE közbe tudjátok, hogy nem fog ő se nagyobb lenni 170 cm-nél, és valószínű őt is nagyon fogja zavarni.

Lányoknál mondjuk mindegy a magasság ne a fiúknál nagyon fontos.


Én eldöntöttem, hogy én nem csinálok gyereket, mert én épp eleget szenvedek miatta, nem akarom, hogy ő is szenvedjen ezért.


Várom a válaszokat.


2012. máj. 12. 20:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/81 anonim ***** válasza:
96%

A magasság nem minőségi, hanem mennyiségi jellemző (genetika), így másképp öröklődik.

Ez röviden annyit tesz, hogy igencsak könnyen előfordulhatnak kiugró értékek, értsd: alacsony szülők -> magas gyerek; magas szülők -> alacsony gyerek. Persze, nem ez az általános, de egyáltalán nem szokatlan, vagy lehetetlen.

Bátyám speciel elég közel áll a 2 méterhez, én viszont 156 centi lettem, bár ez lányként annyira nem gáz, sőt, szeretek alacsony lenni =) Ezt csak azért írom, mert ugyanazok a szüleink, és majd' fél méter a különbség a magasságunk közt. A szüleink ráadásul alacsonyak, bár én még náluk is alacsonyabb lettem pá centivel.

Párom 170 cm örül van, és ha ilyesmit jelentene ki, mint amit te a kérdésedben, biztos hogy úgy kivágnám, hogy lába se érné a földet. Hála a jó égnek, ő nem ilyen lelki nyomorék.

2012. okt. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/81 anonim ***** válasza:
92%

1. Én nem egy embert ismerek akik 170 centi alatt vannak (és nem azért mert hogy összementek volna már az idő múlásával) a gyerekei megy mind 180 fölött!


2. Fiúk között ugyan úgy sokan vannak akiknek számít hogy a lány elég magas legyen, mert azt nőiesebbnek tartják, mint az alacsonyabbat, ugyanakkor valakinek meg pont az tetszik egy lányban hogy amolyan kis alacsony....


3. A magasság a legtöbb ember szemében amúgy sem a legfontosabb tényező! Még akkor sem ha csak magát a külső tulajdonságokat vesszük, mert hiszen én is egy 160 centis lánnyal akin lenne egy 10 kiló felesleg, viszont nagyon tetszene az arca, lehet hogy vele sokkal szívesebben jönnék össze mint egy, 180 centis modell alkatú nővel, akinek nem fogna meg az arca, de az a lényeg hogy nem vagyunk egyformák mindenkinek más az ízlése, és pont emiatt van az, hogy nem vagyunk egyformák sem kívül, sem belül, én amúgy 180 centi vagyok, de gondoltam leírom amit gondolok.


23/f

2012. okt. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/81 anonim ***** válasza:
2%
Ha valami genetikai hiányosságod van, ami nehezen kompenzálható, ne szaporodjál. Csak rosszat teszel az utódoddal. főleg ha a párod is hajlamos ezekre. Akkor meg halmozódik. Sose lesz egy teljes értékű, boldog ,kiegyensúlyozott ember. A szülői szeretet nem elég, ha a körülötte lévő világ köp rá, megveti. Bizonyos túl negatív adottságok mellett egyszerűen önzőség, szemétség a szaporodás. Gondold át! Vannak alternatívák.
2012. okt. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/81 anonim ***** válasza:
92%

Te figyi, kérdező, csak úgy mondom, a miheztartás végett: ha egy ilyen dolog miatt nem nemzel gyereket, akkor alapjában véve egyetlen emberrel cseszel ki, mégpedig saját magaddal. (Bár szívesen ott lennék a jövőben, amikor ezt az indokot benyögöd a feleségednek.) Csakhogy erre a majd öregkorodban fogsz rádöbbenni, nem most, amikor ilyen süket döntéseket hozol.


Tudod, még ha valami betegséged lenne, amit nem akarsz továbbörökíteni, azt megérteném, akkor tényleg jobb, ha egész életedben védekezel, ne legyen egy beteg gyereked. De a magasság, ami nem kiszámítható, nem előre jelezhető? (Hivatalosan törpeméretű embereknek is születnek normál magasságú gyerekei.)


Hát tudod, ennyire öntelt, szenvelgő topikot régen olvastam itt. Egész nyugodtan állj bosszút a világon azzal, hogy nem lesz gyereked, de előre szólok, hogy a világot ez semennyire nem fogja meghatni, csak magaddal b.szol ki. Ennyi!

2012. okt. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/81 A kérdező kommentje:

23-as.


Igazad van ebben hogy Sose lesz egy teljes értékű, boldog, kiegyensúlyozott ember. Szülői szeretet nem elég.



Nekem csak a magasságommal van gond.

2012. okt. 27. 10:35
 26/81 anonim ***** válasza:
16%
Nekem meg pszichés zavaraim vannak. Kényszerbetegséget, depressziós hajlamokat örököltem, ki is tört rajtam elég rendesen. Külsőmmel nekem nincs bajom, de egyébként állati hogy mennyire nem vagyok életrevaló. Képtelen vagyok emberi kapcsolatok kialakítására, útálom az egészet. Pedig nekem lehetne asszem nőm is, de képtelen vagyok rá. Milyen élet az ilyen? Egy söpredék. Senkinek nem kívánom. De akik meg kívül problémásak, azoknak is elég roh-adék életük lehet. Hiába vannak csúcsszuper szüleim, akik mindent megadnak nekem, mellettem állnak, ha mégis lélekben egyedül rohadok szét. Nap mint nap vagyok emberek közt, de mind idegen. Csak látásból ismerős. Képtelen vagyok elfogadni ha nyitnak felém. Minden nap átkozom azt az órát ,amikor megszülettem. Akkor kellett volna élve agyonverni, és elásni. Egyszerűen be kell látni,hogy az a Taigetosz dolog régen nem volt egy rossz találmány. Akik nem életrevalók, azoknak annyira felesleges létezniük. Eleve hagyni nem kéne hogy világrajöjjenek. Kinek kellenek? Ki számíthat rájuk? Kinek tudnak örömet okozni a hiányossággal élő emberek? Senkinek, csak teher, nyűk, hátráztató tényező. Szomorú kimondani, de ez van. Persze nem kell ezen megsértődni, csak annyiról van szó,hogy gondolni kell az utódokra is, nem csak a babázás örömeiből áll az élet, mert az élet/e/ halad/na/ tovább is. De lesznek megakadások!
2012. okt. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/81 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem te egy hülye vagy és ez oknál fogva ne is csinálj gyereket , nem kell még egy ilyen hülye.
2012. okt. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/81 anonim ***** válasza:
92%
Tudod 27-es, ez megint egy olyan dolog, hogy egy gyerek sem mindig a szüleihez hasonlít a legjobban, tehát akárkinek lehet akármilyen gyereke.... sőt, még két ikertestvér között is előfordulhat, hogy szinte mindenben egymás ellentétei, és hiába azonos "világban" nőttek fel.
2012. okt. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/81 anonim ***** válasza:
19%

Figyelj,ez egyáltalán nem a magasság függvénye igazából.És ha mással gondod nincs,örülj neki inkább,nekem a genetikám alapból elég rossz,szinte minden testrészemmel,de a bőrömmel is van bajom bőven.Mit tudok tenni?Semmit,ezt adta az élet,ezt kell elfogadni.Hiába vagyok én magas,semmit nem érek el vele.Amúgy a genetikai adottságaim miatt ítélnek és küldenek el a hölgyek melegebb éghajlatra,így még ha akarnék se lehetne kb. gyerekem,mert nem lenne kivel létrehozni.És ahogyan telnek az évek,egyre jobban beletörődök ebbe.

22/F

2013. dec. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/81 anonim ***** válasza:
Még egy ilyen ostoba embert mint te vagy...
2013. dec. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!