Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Mit gondoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit gondoltok egy 164cm,66kg-os lányról?

Figyelt kérdés
Már egy ideje odafigyelek arra,hogy mit eszek,és sportolok is hetente 2-3 alkalommal. Szerintetek a 164/66 nagyon gáz?:S Tudom,hogy fogynom kell még bőven...Na de mégis?

2012. máj. 15. 00:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hát ha a fejed is ilyen, akkor nincs miért aggódni, rengeteg pasi összetenné érted a két kezét! :)
2012. máj. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

azt gondolom, hogy ennek a lánynak önértékelési gondjai vannak. bedőlt a tömegkultúra szemfényvesztésének, és olyan társat szeretne aki szintén bedőlt, és őneki megfelelni. ezért nyitott minden tanácsra, amit női magazinokban talál, és évek múlva öngyilkosságról fog kérdezgetni itt a mentális egészség rovatban, ahol leírja hogy senki sem szereti, és nem ér semmit....


ne vedd személyesnek, biztos lesz aki elgondolkodik ezen.

2012. máj. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Hát figyelj!

165 cm vagyok,65 kg. (Szerintem is sok és már elkezdtem komolyabban mozogni és normálisan enni.) Ez mégsem jelent semmit,vonzom a férfiakat még így is és a páromnak sem okoz gondot,hogy van mit fogni rajtam. Sőt!

20N

2012. máj. 15. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit túlzás a képen szereplő lány én csak 5 centivel vagyok magasabb és volt mikor ugyanennyi kiló voltam de ennek a közelébe nem estem...
2012. máj. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Persze, hogy fogynod kell?

Hogy miért mondom? Onnan, hogy rákérdeztél.

Ha elégedett lennél magaddal, nem kérdeznél ITT ilyeneket. S most ne gyere azzal, hogy elégedett vagy, nem versz át :) ismétlem: Ha elégedett lennél magaddal, nem kérdeznél ITT ilyeneket. Ezen gondolkozz el.

Aztán csak hajrá, ne legyél igénytelen, lusta, átlagos ember. Legyél Nő! :)

2012. máj. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van az alakod, nekem bejönnél szexuálisan!
2012. máj. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!