Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti mit gondoltok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit gondoltok ha előre engednek valahol a férfiak?

Figyelt kérdés
Én előzékeny vagyok a nőkkel szemben, de nem akarom hogy ezt célzásnak vegyék hogy tetszenek azért...engem így tanítottak hogy így illik és ezért teszem.(Persze ez nem zárja ki azt hogy ne tetsszen az a hölgy akivel udvarias vagyok:D)
2009. okt. 5. 20:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Velem előfordul hogy előre engednek idegen pasik/férfiak mégse vettem még eddig célzásnak. Általában mondom h köszi és megyek tovább!!!Amúgy egy kedves gesztus, ami manapság kezd eltűnni!
2009. okt. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Arra gondolok ilyenkor hogy vannak még normális tiszteletet adó egyének is :D nem csak a begyepesedett beképzelt barmok :D
2009. okt. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
18%

azt gondolom meg akarnak dugni...

10-ből 9-szer így is van...

2009. okt. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
ha vki előreenged, azt megköszönöm és húzok tovább. Jó néha mosolygok egy kicsit, de nem veszem célzásnak ha valaki tisztelettudó.
2009. okt. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Én nem akarom megdugni őket, nem ezért engedem előre hanem mert így érzem helyesnek, és zavar amikor furán néznek mintha perverz lennék, vagy célzásnak veszik:D
2009. okt. 5. 20:33
 6/20 anonim ***** válasza:
34%
Azt gondolom,hogy a seggem stiroli es izgulok nehogy elfingjam magam:D
2009. okt. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%
A lányoknak is megtanították ám ezt,hogy mit jelent,ha egy férfi udvarias.:) Nekem jólesik,ha előreengednek,meg is köszönöm,de kb a következő percben már el is felejtem és megyek tovább a dolgomra. Nem szoktam azon fantáziálni,hogy most vajon bejöttem-e az illetőnek.Ha valaki félre akarja érteni,annak mindegy,hogy mit csinálsz,ő a bunkóságod mögé is a fellobbanó szerelmet fogja látni. :)
2009. okt. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
88%

Csak az újk.rvák gondolják így, hogy meg akarod dugni őket. Én is csak azért engedem előre őket, mert erre neveltek. Persze ha 20 nő jön egymás után akkor azért bevágok egyik elé, hogy "álljon már meg a menet". Azért nem akarok ott éjszakázni..

19/F

2009. okt. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%
Hogy milyen kedves tőlük. 22/L
2009. okt. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%
Udvariasan meg köszönöm és kedvesen rámosolygok!! Ennyi!!
2009. okt. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!