Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék olyan fiatal lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék olyan fiatal lányt találni szexkapcsolatra később esetleg többre, aki elfogadja, hogy házas vagyok és a szeretőm lenne? 38F

Figyelt kérdés

A gyengéim a tinilányok, nagyon fiatalos kinézetű nők. A feleségem meg már eléggé benne van a korban, egyáltalán nem vonz már szexuálisan, de sok minden összeköt vele. Közös vagyon, vállalkozás, gyerek. Nem szeretném ezt felrúgni egyelőre.

Fiatal lányok (17-20-ig) mit gondolnak erről? Egy 38 éves férfire tudnak úgy nézni, mint szexuális partnerre?


2012. ápr. 21. 10:57
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
83%

Férfiként tudnék tekinteni rád, de a képmutatásod megfekszi a gyomrom.


Bocs ,de erkölcsileg nekem nem jönnek be a gyenge lelkű pasik.


Keresek valami tökösebbet, igaz szívű vitézt.

2012. ápr. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
54%
Végül is 38 még nem gáz ha karban vagy tartva. Nekem csak ettől a megcsalósditól forog a gyomrom. Én biztos nem mennék bele.
2012. ápr. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
70%

Ha van elég pénzed akkor...... A hírdetési oldalak tele vannak ilyen ajánlatokkal.Konkrétan, hogy "üzletember támogatna diáklányt".

Amúgy ez lenne az első próbálkozásod vagy van már tapasztalatod ilyen téren?

2012. ápr. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 A kérdező kommentje:

Szerintem amit én csinálnék, az pont őszinte és semmi képmutatás nincs benne. Mi a feleségemmel nyitott kapcsolatban élünk, már egy jó ideje. És a lánynak is nyíltan elmondanám, hogy mi a helyzet, semmit nem titkolok. Ebben mi a megcsalás, képmutatás, gyávaság?

Sok férfi meg a csillagot is lehazudja az égről, én meg egyenesen megmondom, hogy mit tudok kínálni...

2012. ápr. 21. 11:06
 5/55 A kérdező kommentje:

# 3-nak


már volt ilyen szeretőm, a feleségem is tudott róla, nyílt házasságban élünk, nincs ebből probléma, a gyerekeimnek mindent megadok, nagyon jól megy a vállalkozás, jómódban élünk

de én szerelmet, szeretőt keresek, nem prostit


sőt, a korábbi szeretőm egy ideig nálunk is lakott, mert éppen megszűnt az albérlete

semmi gond nem volt, toleráns a párom és én is

2012. ápr. 21. 11:09
 6/55 anonim ***** válasza:
54%
Ha nektek így jobb. De senki se felejtse el mindennek meg lesz a böjtje. :)
2012. ápr. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
54%
Hmm ez durva ilyet még nem hallottam ,, majd a gyereketek is így nő fel, hogy azt hiszi ez a természetes ???
2012. ápr. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
38%

Ha nyílt kapcsolat és tudd róla a feleség akkor viszont nincs sok akadálya.


Én csak azt utálom ,amikor valaki hazudozik össze vissza.


Amúgy chat oldalon próbáltad már? Engem rendszerint ott akarnak beszervezni.

2012. ápr. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
75%
szerintem vállj el. Olcsóbban megúszod és tisztességesebb is. Minden nőt elmondasz a feleségednek? Ő meg mondja: Jól van apukám, én meg épp maeste egy kigyúrt pasival randizom. Nyom egy puszit az arcodraés mindenki megy a maga útján.:)
2012. ápr. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
81%
Ti nem vagytok teljesen komplettek.
2012. ápr. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!