Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol keressek olyan pasit aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol keressek olyan pasit aki nagyon igényes, de nem egy paraszt discos p. cs? (nem itt akarok ismerkedni)

Figyelt kérdés

Elég igényes lány vagyok (szolárium,divatos ruhák,...stb)de sajnos mostanában csak olyat találok akinek 1 éjszakára kellek...pedig én egyáltalán nem támogatom az ilyet!ÉS azt tisztelem aki szintén konzervatívabb nézeteket vall!Csak sajnos az a baj hogy az olyan teljesen lúzer külsőleg-belsőleg,magyrán higiénia 0 domináns vonások 0.Én nem azt mondom hogy járjon egy fiú a legmárkásabb ruhákba és Diorral fújja magát,csak azt hogy például vegye a fáradtságot hogy a ragyáit eltűntesse az arcáról vagy hogy divatosan öltözzön fel.

Vagy talán bennem van a hiba,rossz helyen keresgélek???Mostanában minimal bulikba járok...már kicsit unom hogy bedőlök a szép szónak és hiába adom magam nehezen,kiderül hogy csak "erre-arra" kellettem...

Persze nem akarok feltétlen egy kapcsolatot,csak nem értem hogy 18 év alatt hogy nem sikerült 1 normális férfivel sem összejönnöm,míg másnak igen...


2012. máj. 15. 19:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs. Én ilyen szempontból igényes vagyok meg minden, bár mégsincs szerencsém a kapcsolatokban.


19F

2012. máj. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 ASOT ***** válasza:

rosszakat fogtál ki.


van akinek elsőre összejön van akinek csak 100x-ra.

2012. máj. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2012. máj. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Hány embernek dőltél már be?
2012. máj. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Ez van, ha te is a legjobbképűbbekre hajtasz, ezek mind csak kihasználnak, hiszen megtehetik.

Válasssz alacsony, ronda fiút és tuti hűséges lesz hozzád!


Vagy folytasd tovább ezt és kúrasd szét magad a félvárossal!


Sok sikert!

2012. máj. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Az igényességet tényleg úgy nézd, hogy legyen tiszta, ragyamentes, jó illatú. Ne a márkás ruha és a szoli legyen a fontos, mert azok olyanok is...

Emellett szerintem nem szórakozóhelyen kellene ismerkedni. Ha nincs barátnőm én sem feleséget keresek egy szórakozóhelyen. Járj el barátokkal valahová, biztos lesz ott barát/nő ismerőse. Beszélgess vele és mérd fel a terepet mielőtt a dákót mérnéd...

2012. máj. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék!!!1 ember volt konkrétan akinek bedőltem,és ő sem egy nagy menő csávó volt hanem éppen olyan érzelmes,konzervatív...persze nekem ő volt a leghelyesebb,legjobb a világon,de sajnos nem volt kölcsönös a szerelem...
2012. máj. 15. 19:28
 8/23 anonim ***** válasza:

Szerintem az ilyen pasikat ne egy minimal buliba keresd:)

Ilyen helyeken a pasik nagy része kb. minden hétvégén lerészegedni és csajozni jár.

Ilyen helyekre én is csak ritkán járok, elég igényes vagyok, de nem az a kihasználós típus:)

17/F

2012. máj. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Tudom, hohy off (egy kicsit): az igényesség nem egyenlő a szoláriumba járással és a "divatos" ruhák viselésével.
2012. máj. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Rossz helyen keresgélsz kicsilány. És többnyire apuci, anyuci rajherceg kisfiát fogod ki, mert azok járnak ilyen koncertekre.

Én pl igényes vagyok magammal szemben, költök ruhára, parfümökre, stb-re eléggé sokat egy hónapban. Nem veszek fel szakadt, fakó, lyukas dolgokat. H&M-ben, Pull and Bear-ben, és Terranovában vásárolok, mert ezek amik stílusom. De pl idióta inget, ronda övvel nem vennék fel, ahogyan minimal bulikba sem mennék. Ahova én járok azok az egyetemi bulik, a fesztiválok, és a koncertek.

Bár sztem te nem igazán jönnél be nekem, mert ami lejött, hogy picit pics@ vagy, emellett beképzelt, és szűzprosti...

2012. máj. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!