Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol keressek olyan pasit aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol keressek olyan pasit aki nagyon igényes, de nem egy paraszt discos p. cs? (nem itt akarok ismerkedni)

Figyelt kérdés

Elég igényes lány vagyok (szolárium,divatos ruhák,...stb)de sajnos mostanában csak olyat találok akinek 1 éjszakára kellek...pedig én egyáltalán nem támogatom az ilyet!ÉS azt tisztelem aki szintén konzervatívabb nézeteket vall!Csak sajnos az a baj hogy az olyan teljesen lúzer külsőleg-belsőleg,magyrán higiénia 0 domináns vonások 0.Én nem azt mondom hogy járjon egy fiú a legmárkásabb ruhákba és Diorral fújja magát,csak azt hogy például vegye a fáradtságot hogy a ragyáit eltűntesse az arcáról vagy hogy divatosan öltözzön fel.

Vagy talán bennem van a hiba,rossz helyen keresgélek???Mostanában minimal bulikba járok...már kicsit unom hogy bedőlök a szép szónak és hiába adom magam nehezen,kiderül hogy csak "erre-arra" kellettem...

Persze nem akarok feltétlen egy kapcsolatot,csak nem értem hogy 18 év alatt hogy nem sikerült 1 normális férfivel sem összejönnöm,míg másnak igen...


2012. máj. 15. 19:18
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Hát megszívtátok mert megtaláltam életem szerelmét,pont amilyet akartam.És képzeljétek el ő érdekes módon tud magára adni,pedig nem egy nagymenő,pénzes,discos állat.Köszönöm az értelmes válaszokat,a többit pedig...eleresztem a fülem mellett :)
2012. aug. 21. 19:36
 22/23 anonim ***** válasza:
Áldásom rátok :) a nagy szerelmed nem tart tovább 1 évnél. Aztán ismét itt kötsz ki hogy nincs egy normális csávó se a vidéken.
2012. aug. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Na te aztán biztos tudod,te Nagy Szakértő :DDDD
2012. aug. 21. 20:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!