Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol keressek olyan pasit aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol keressek olyan pasit aki nagyon igényes, de nem egy paraszt discos p. cs? (nem itt akarok ismerkedni)

Figyelt kérdés

Elég igényes lány vagyok (szolárium,divatos ruhák,...stb)de sajnos mostanában csak olyat találok akinek 1 éjszakára kellek...pedig én egyáltalán nem támogatom az ilyet!ÉS azt tisztelem aki szintén konzervatívabb nézeteket vall!Csak sajnos az a baj hogy az olyan teljesen lúzer külsőleg-belsőleg,magyrán higiénia 0 domináns vonások 0.Én nem azt mondom hogy járjon egy fiú a legmárkásabb ruhákba és Diorral fújja magát,csak azt hogy például vegye a fáradtságot hogy a ragyáit eltűntesse az arcáról vagy hogy divatosan öltözzön fel.

Vagy talán bennem van a hiba,rossz helyen keresgélek???Mostanában minimal bulikba járok...már kicsit unom hogy bedőlök a szép szónak és hiába adom magam nehezen,kiderül hogy csak "erre-arra" kellettem...

Persze nem akarok feltétlen egy kapcsolatot,csak nem értem hogy 18 év alatt hogy nem sikerült 1 normális férfivel sem összejönnöm,míg másnak igen...


2012. máj. 15. 19:18
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Utolsó!Ja akkor neked az ilyen önbizalomhiányos szakmabeli k.vák jönnek be értem én :D Erre mondják azt hogy kinek a pap,kinek a papné ;)
2012. máj. 15. 21:49
 12/23 anonim ***** válasza:

a kérdésedre annak a leírásában találod a választ.


Ha nem megy egyedül szólj és rajzolok hozzá egy folyamatábrát hogy megértsd ;)

2012. máj. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy lenne recept rá, hogy hol találsz.Amúgy te is hülye liba vagy( " vagy hogy divatosan öltözzön fel " ). Megmondom, hogy nem sikerült neked 18 év alat normálisat kapni, mert te se vagy.Nekem mint jóképü, normális pasinak nem kéne egy felszines csaj, aki a ruháim szerint itél meg.
2012. máj. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Pfff szerintem meg mindenki válasszon magáhiz illő párt!Egy igényesebb pasi sem hinném hogy járna egy ódivatú,cikis ruhákban járó lánnyal....
2012. máj. 20. 17:12
 15/23 anonim ***** válasza:

17:12

Dehogyisnem. Ha ki tudna váltani belőlem érzéseket, és szeretném akkor lesz@rnám hogy miben lakik meg mennyit keres.


Bár számodra a szeretet nemlétező fogalom, ahogy látom..

2012. máj. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Attól lehet igényes, és öltözködhet jól, hogy nem jönnek be neki a plázapics@ típusú lányok...
2012. máj. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
65%

Végig se olvastam, már az első pár sorból lejött te egy plázacica vagy hatalmas elvárásokkal, de közbe semmit se tudsz nyújtani azon kivül hogy pózolsz a tükörbe mint egy ku**a a facebookon.

Talán kis cicám nem kéne cica nadrágot hordani és nem akarna téged mindenki meghúzni! Talán nem kéne előítéletes ge*cinek lenni és akkor nem találnál csak ilyen férfiakat.

De mit is értesz te ebből? Nem jut el az agyadig mert minden hozzád hasonló csaj ugyanilyen egyforma.... Ne felejts el ma is felrakni 1 képet facere, tudod hogy kell: Száj csücsörít, haj kivasal, csipőre kéz, fej oldalra tartás, és a cica naci legyen rajtad!


Szánalom.

2012. jún. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
:DDD Te utolsó te nagyon bolond vagy.eleve én 4 évig metálos voltam,tehát most is többnyire feketét hordok és közöm sincs a plázacicákhoz :DDD Téveszmékben élsz és sajnálni tudlak hogy ilyen ellenséges a viszonyod az idegen emberekkel...remélem majd egyszer kigyógyulsz ebből :)
2012. jún. 6. 16:35
 19/23 anonim ***** válasza:

Szerintem ahogy itt leírtad hogy igényes vagy teljes mértékben meg lehet állapítani hogy miért akar sok csávó lefeküdni veled. A helyükben talán én is ezt tenném, de mivel én még nálad is igényesebb vagyok a nők terén, és ezt értsd arra hogy legyen a lánynak esze, normális legyen és csinos, ne pedig egy olyan divatos kis tini majom, aki unalmában a szoliban repeszti a seggét és várja a nagy őt a diszkóban meg a házibulikban, így nem kellenél még egy éjszakára sem.


Az a helyzet hogy még kislány vagy, akinek nem a minimal buli kéne, és nem is a pasi, neked az iskolapadban a helyed. És sok mindenkinek ott lenne, még az olyan 20 éves repedtsarkúaknak is akik minden férfiban csak a rosszat látják, mert nem ismerik fel azt az igazságot ami folytán az ostoba elveik fölé emelkedhetnek.

2012. aug. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
20/F
2012. aug. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!