Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akar tőlem valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar tőlem valamit?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályba aki állandóan becézget meg köszön nekem, én is vissza köszönök..ez azért furcsa mert én nem vagyok ennyire jóba egyik lány osztálytársammal se hogy neki álljanak becézgetni.. mellette ülök matek órán és múltkor is elkezdett röhögni és ráborult a vállamra.. aztán meg a tanár elültetett mellőle mert új ülésrend lett és amikor ezt a tanár közölte hogy új ülésrend van.. akkor meg mondta a becenevemen hogy melletted akarok ülni és átölelt.. és az óra további szakaszain láttam rajta hogy szomorú.. és most jön a csattanó: volt egy kiírás facebookon hogy "Lájk és kiírom" és volt benne egy olyan hogy "járnék-e veled" és ő azt írta hogy nem.. Most akkor mi van? Akar tőlem valamit vagy nem? Köszi a válasszokat..én 16/F, ő 17/L
2012. máj. 17. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért 16 évesen legyen már annyi eszed, hogy nem fogja fészbúkra kiírni, hogy "Hú, járnék veled!!!" Lehet, hogy szeretne, de nem hülye lesz kiírni, vagy várja, hogy viszonozd valamilyen formában. De az is lehet, hogy nem akar semmit, ismerek olyan lányt, akinek szüksége van erre, hogy csak bújuk, meg ilyenek, de nem akar többet.
2012. máj. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi.. de akkor már megírhatta volna privátba is hogy járna-e velem..
2012. máj. 17. 19:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy maradi vagyok, de én az ilyet eddig személyesen beszéltem meg... Ha bejön a csaj, hívd el randira, azért az biztos, hogy nem ok nélkül viszonyul így feléd, hacsak nem csinálja mással is ugyan ezt.
2012. máj. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mással nem csinál ilyet.. csak az a baj hogy én visszahúzódó típus vagyok és nehezen veszem rá magam hogy valakit elhívjak randira vagy megbeszéljem vele személyesen
2012. máj. 17. 19:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Ennél tökéletesebb alkalom nem is lesz arra, hogy elhívj valakit. Ha tényleg tetszik a lány és el tudnád képzelni vele a járást, egyik nap szedd össze minden bátorságod, legyél vele kettesbe, és kérdezd meg, nincs e kedve valamikor beülni veled egy kávézóba vagy akárhova.
2012. máj. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ez óriási feladat elé tett engem az élet, mert még soha nem hívtam el senkit randira, és még nem is volt barátnőm..
2012. máj. 17. 20:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor pont itt az ideje elkezdeni. :) Hidd el, nem olyan durva ez. ;)
2012. máj. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ez csak 1 perverz kis szeretethiányos csaj, semmi komolyat nem akar tőled, de öleld ameddig teheted :D
2012. máj. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!