Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 17 éves leszek és még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves leszek és még nem volt barátnőm, otthon ülő tipus vagyok. Hogy lehetne?

Figyelt kérdés
2009. jún. 27. 17:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
82%

szóval nem vagy otthon ülő típus csak bulizni nem jársz bulizni, ott szerintem meg komoly kapcsolat céljából nem is lehet ismerkedni.

az állatok szerintem nem lehet gond a törpe nyuszi nagyon cuki

2009. jún. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
72%

Önmagában az otthonülés, főleg ha azt jelenti hogy nem látogatod rendszeresen a tuc-tuc zenés szórakozóhelyeket, még nem ok arra hogy ne legyen barátnőd.

Van egy haverom aki szintén csak "kötelező rosszként" megy el nagy néha ilyen helyekre az aktuális barátnője kedvéért és értelemszerűen nem ott ismerkedik meg velük. Ellenben mindenféle programokat kitalál a gyertyafényes vacsorától a nyáresti csillagnézésig egy amúgy is lenyűgöző természeti szépségű helyről, stb. és imádják a nők.


Arra viszont nagyon vigyázz hogy ha most 17 évesen vágyakozol egy barátnő után de nem megye a dolog, akkor ez azt jelenti hogy letértél a "helyes útról" és ha csak ülsz a babérjaidon olyan dumákkal mint "van aki később kezdi" vagy "17 évesen ez még nem tragédia, majd lesz barátnőm", akkor 5-6 év múlva már nagyon nehéz helyzetbe kerülhetsz.

2009. jún. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
70%
18:12 válaszoló vagyok... Nem vagyok kislányka, ízlések és pofonok, én legalább nem nyomom azt a "ha szeret úgyis elfogad" sablondumát!
2009. jún. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
szoval többet kéne tömegekbe járnom ugye és nem ábrándozni?de hogy közelitsek meg vkit?
2009. jún. 27. 20:41
 15/16 anonim ***** válasza:
48%

Nem tudom miért van ennyire minden kihegyezve az ilyen ún. ismeretlenül ismerkedésre, magyarul hogy utcán, diszkóban, bevásárlóközpontban, könyvtárban, stb. idegen lányokat leszólítani.

Középsuliban nagyon nehéz ismerekedni ha egyszer be vagy kategorizálva lúzernek a hierarchiában. Próbálkozz inkább valamilyen tanfolyamon (nyelv, sport, akármi), a létező legjobb. Ezzel párhuzamosan meg legyen egy baráti társaságod (nem feltétlenül csak az iskolából) amiben, illetve aminek a környékén felbukkannak lányok. A többi sráctól aki profibb a témában ráadásul el is tudsz lesni ezt-azt.

Mindkét fenti módszer arra jó hogy az ilyen tömegben ismerkedés helyett már sokmindent tudsz a kiszemelt lányokról mielőtt úgy igazából elkezdenél nyomulni: van-e barátjuk, milyen az ízlésük, stílusuk, BULIŐRÜLTEK-E, mennyire műveltek, mit szeretnek és mit nem, kell-e goromba lekoptatásra számítani sikertelen próbálkozás esetén, el tudtok-e beszélgetni egymással/ képesek vagytok-e közös hullámhosszra kerülni.

A nyelvtanfolyam több szempontból is a legjobb: a vége felé bepróbálkozol a szóbajöhető csajoknál, aztán ha lekoptatnak többet nem látod őket (nem röhög ki a környezeted), mégis vannak előzetes információid (nem úgy mint a hasonlóan szégyenmentes utcai ismerkedés esetében). Azért nézd meg alaposan hova és milyen időpontra iratkozol be, illetve utólag is tudjál csoportot váltani mert már jártam úgy hogy csupa 30-as gyes-en lévő kismama volt a csoporttársam.

2009. jún. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
én 23 voltam mikor először volt barátnőm. sms társkeresőn ismertm meg. voltegy egy levél váltásunk. küldött képet is magáról. azán találkoztunk. találkozgattunk.
2009. jún. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!