Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bnőm állandóan mondja h ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bnőm állandóan mondja h ő kövér meg h csúnya de sztem nem az! Mit tegyek h higgyen nekem?

Figyelt kérdés

Nagyon szép az arca meg minden igaz egy kicsit duci de arányosan!175 cm és 81 kg szerintetek az sok?16/L ő is 16/L

Legjobb bnője vok:D


2010. márc. 14. 22:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Igen,szerintem kövér.
2010. márc. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
a barátnőd a medvedisznóember
2010. márc. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Semmit! Ha nem tudja magát elfogadni akkor hagyd! Úgysem tudod meggyőzni, hidd el. Tapasztalat. :)
2010. márc. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
10%
a havasi yeti hölgyeim és uraim...
2010. márc. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egy kicsit talán tényleg duci, de nincs ezzel semmi baj, ha elfogadja magát. De amint látom,nem tudja, mivel állandóan mondogatja, hogy kövér. Mond meg neki, hogy ha tényleg így érzi és zavarja miért nem tesz ellene? Akár segíthetnél is neki, járjatok együtt sportolni meg hasonlók. Ja és kérdésedre válaszolva, soha sem fogod tudni elhitetni vele, hogy nem duci, mert sztem reálisan látja magát. Bár azért kövérnek nem biztos, hogy mondanám.
2010. márc. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
és mi az h arányosan duci? a zsir egyformán oszlik el mindenhová?
2010. márc. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem kár hazudni a barátnődnek, hiszen te is tudod és mindenki tudja aki ránéz, hogy igen kövér. Ez tény. És akkor mivan?
2010. márc. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja, hogy te is lány vagy... ha fiú lettél volna azt mondanám, dugd meg, dehát így...
2010. márc. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

hát hiába mondod neki:( ismerős a helyzet,barátnőm is aztmondja magáról hogy kövér,pedig nemis az:| de nemtudom neki elmagyarázni, és már nagyondurván fogyokúrázik is,alig eszik:S nemtudom mitcsináljak :(

dícsérdd meg sokszor, h milyen csinos ma..talán ez segít;)

2010. márc. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nos, hogy valaki 175 centi és 81 kg, az kövér, akár az szerinted, akár nem, ez tény. Hogy csúnya vagy szép, azt mondhatjuk relatívnak, mivel minden embernek más az ízlése.


(Ja persze Cartman sem kövér, csak erős csontozatú. :D)

2010. márc. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!