Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha mindig rám ír (minden nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mindig rám ír (minden nap szinte), de mindig haverokként beszélünk, akkor szeretne tőlem valamit?

Figyelt kérdés

2012. máj. 19. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
lány vagy vagy fiú? Hány évesek vagytok.. stb?
2012. máj. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

lány vagy fiú?

Hogy ismerkedtetek meg stb?

Ennyiből nem tudjuk eldönteni.

2012. máj. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Te vagy a lány? Amúgy nem biztos, hogy akar valamit, nekem is van ilyen barát-nőm.
2012. máj. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány, ő a fiú és a huszas éveink elején járunk.
2012. máj. 19. 16:58
 5/8 A kérdező kommentje:
Most ne higgye senki, hogy ezen függ az életem, csak szeretném tudni mások váleményét. Nem lenne ellenemre a dolog, de amúgy nem szeretnék most hosszú, komoly kapcsolatot.
2012. máj. 19. 17:13
 6/8 anonim ***** válasza:

hogy ismerkedtetek meg?

és miről szoktatok haverként beszélgetni?

és mit szokott írni, amikor rádír? (gondolom facebookra gondolsz?)

2012. máj. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyban függ hogy milyen oldalon irtok egymásnak. Ha kb facebook, vagy sima email cim és való világból is ismered, akkor lehet jó barátok vagytok, de ha teszem azt társkereső oldalon leveleztek, akkor nyílván akar többet is és számára barátkozási forma ez a fajta hangvétel.
2012. máj. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
kerdezd meg tole
2012. máj. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!