Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy egy rakás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy rakás mai kb 18-20 éves srác nem akar komoly kapcsolatot kialakítani, "nem akarják magukat elkötelezni"? Még akkor sem ha tetszik nekik egy csaj inkább hagyják.

Figyelt kérdés
Számtalanszor találkoztam már ilyennel nem csak az én esetemben.Miért van ez?

2012. máj. 19. 18:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én is találkoztam már lánnyal is ugyanígy és velem egyidős volt, holott én már valami tartósabbra vágytam volna, azért is mentünk szét.


Szerintem amúgy ez annak az eredménye hogy mindenhonnan ez ömlik. A TV-ben a különböző sorozatokból, valóságshow-kból erre látsz példát. A színészek, zenészek akik a mai generáció példaképei szintén néha hetente váltogatják. Na, meg az ősöktől is csak azt hallani egyfolytában hogy a fiatalok lefekszenek fűvel fával.


Régebben is volt amúgy csak nem verték nagy dobra, mert akkor még szégyen volt ha egy lányt megfektetett a fél város.


Ma már inkább dicsőség, hogy mire fel azt nem igazán értem, nem is akarom. A mostani barátnőmmel végre stabil kapcsolatom van és mind a ketten hosszabb távon gondolkodunk már benne, szóval bár én is nagyrészt a társadalomra fogom, de végsősoron úgyis a személye válogatja hogy ki hányszor és hányféle ágyban fogja eltölteni ezt az időszakot.


Aztán lesz majd bőven a lányok közül aki megbánja :3 Hiába... egy használt lábtörlő még mindig nem olyan csábító, mint egy új és van akin elég durván meglátszik, ha korán elkezdi és tényleg mindent kipróbál még a 20-as évei előtt. Arról nem is beszélve hogy ráun és úgy a partnerének sem lesz sokkal nagyobb élvezet, mint nélküle.


22/F

2012. máj. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szerelembe esnek nem fognak ilyet mondani. De ez egy remek lekoptató szöveg. :)
2012. máj. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én se akarok komoly kapcsolatot , minek? Rájöttem,hogy egyedül érzem magam a legjobban és csak így tudok 100%-ig magammal foglalkozni,ami számomra a legfontosabb. Ha csaj kell akkor meg maradnak az alkalmi dolgok és kész,nem is kell több. Szerintem van aki egyszerűen ilyen típus. Nekem az iskola és a karrier az első és ebbe nem fér bele,hogy bárkihez is kötődjek és elköteleződjek,feltétlenül megbízzak benne,ismerjen,hogy egyszer csak váratlanul átverjen és hónapokig ne találjak magamra.


19F

2012. jún. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

10:16


nem beszélve arról hogy ha netán lelépne az ember külföldre akkor gondolni kell valakire, akinek több mint való ez nem fog tetszeni!

2012. jún. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!