Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más is ilyen válogatós vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is ilyen válogatós vagy csak én vagyok ilyen? Ez még normális vagy túl nagyok a vágyaim?

Figyelt kérdés

Engem valamiért a vékony, vagy átlagos kislányos testalkatú barna szemű, hosszú hajú lányok vonzanak, akiknek kicsi, feszes cicijük és fenekük van.


Például a kék szemű lányok szinte esélytelen nálam, valahogy nem vonzódom hozzájuk. Tényleg ennyire válogatós lennék? Ez miért lehet?


Mert megfigyeltem, hogy a fentebb leírt lányok tetszenek meg többnyire akármerre járok. Voltak már kivételek, de többnyire a fent leírt lányok mozgatnak meg leginkább külsőre.



2012. máj. 24. 10:57
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

ma 12:54


Nem vesztettél semmit, kaphatsz 10/10-es fickókat, én elárulom messze vagyok ettől nagyon is külsőre. :D

2012. máj. 24. 13:09
 12/15 anonim ***** válasza:
na látod ezért van, az ellenkezőjét keresed nekik
2012. máj. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

ma 13:11


Na ez érdekes, eddig erre nem is gondoltam. De apám is a vékony lányokhoz vonzódott az tudom tőle. Lehet örökölni is az ízlést vajon?


Mondjuk ő nem annyira válogatós szerintem, mert voltak olyan női is, akikhez én hozzá nem nyúltam volna.

2012. máj. 24. 13:48
 14/15 anonim ***** válasza:
ez egy jó kérdés, hogy lehet-e, ezen meg én nem gondolkoztam :D, am én is csak azóta tudom, hogy anyám mondta, h szerinte én milyen lányt szeretnék, és ráhibázott, és mondta, hogy miért van ez így :D
2012. máj. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
szerintem te vagy válogatós,engem speciel egyáltalán nem érdekel a szemszín hajszín hajhossz,de nem azért mert nincsenek igényeim és akárkire rámásznék...
2012. máj. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!