Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám elhinni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elhinni, hogy én nekem is lehet esélyem nekem tetsző lányoknál is?

Figyelt kérdés

Neten nem is egy lánytól kaptam meg képeimet látva, hogy helyes vagyok vagy, hogy nem is értik miért nem volt még barátnőm, de én mindig is rondának érzem magam valamiért és ezért hiába látok nekem tetsző lányokat, sosem merek náluk kezdeményezni, nem látom értelmét és csak az van a fejemben, hogy ilyen lány kaphat jobbat én meg egy senki vagyok igazából vagy van barátja, aki tőlem sokkal jobb bizonyára.

Még abbaan sem szoktam biztos lenni, ha egy lány engem néz, pedig nem is egyszer volt, hogy valamelyik haverom mondta, hogy néz engem ez meg az a lány. Sőt magam is megtapasztaltam, hogy utcán hátranéztek már utánam lányok. Vagy buszon tűnt úgy, mintha zavarban lennének a közelemben és volt, hogy megbámultak. Sok minden történt már velem, de sosem hittem el, hogy én kellek nekik, túl csúnyának tartom magam és értékelennek, azok a lányok meg túl szépek hozzám, nem értem miért nézhettek, inkább arra godnoltam ilyenkor, hogy ronda vagyok és azért néztek meg biztosan.


Hogyan tudnám elhinni, hogy nem vagyok olyan csúnya és nekem is van jogom nekem tetsző lányokhoz nem csak a bunkóknak meg a menőknek vagy a magas, izmos jóképűeknek?



2012. máj. 26. 19:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
21:02,az apró lépés mit jelent pontosan?
2012. máj. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Nem tudnál privibe egy képet küldeni?? :)
2012. máj. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

tegnapelőtt 21:02


Egyrészt a külsőm miatt van ez az egész, erre épül az egész félénkségem, önbizalomhiányom és emiatt van az önbecsülésem is a padlón.

Én mindig is csúnyáka tartottam magam, az meg egy plusz negatív, hogy még magas sem vagyok.


Ha magas lennék és jóképű, akkor talán ma már nőm is lenne

2012. máj. 29. 16:03
 14/14 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, rossz irányból közelíted meg a dolgokat. Ha te nem tudod elfogadni magad, akkor mások miért fogadnának el? Lehetnél bármilyen jóképű, ha azt sugároznád magadból, hogy "úgyse kellenék senkinek", valószínűleg akkor se lenne nagyobb eséllyel barátnőd. Az egyik lány ismerősöm pl. nemrég egy lófejű, jellegtelen arcú sráccal jött össze, pedig a csaj amúgy nem rossz külsőre, valami mégis megfogta őt a srácban. Kicsit nekem is nagy az orrom, de ez van, próbálom poénosan megközelíteni a dolgot, arcra se vagyok valami hű, de nagy szám, de ezen is el szoktam poénkodni, és a csajok sokszor röhögnek is. Sok múlik a kisugárzásodon, a hozzáállásodon is. Neked ott van a helyzeti előnyöd, hogy sok lány tart téged helyesnek. Viszont van egy rossz hírem: önbizalmat nem tudsz szerezni tapasztalatok nélkül, ehhez viszont vállalnod kell a kudarc kockázatát is. Először az ismeretségi körödben lévő lányokkal próbálj beszélgetni, próbálj meg lazábban viselkedni, vedd elő a humorodat, és máris jönni fognak a pozitív visszajelzések. Lehet, hogy a külsődet nem fogja mindenki preferálni, de hidd el, hogy sokaknál sikered lesz, és le fogják sz*rni, hogy milyen pl. az orrod. Ha elég önbizalmad gyűlt össze, akkor meg idegen csajoknál is próbálkozhatsz majd.
2012. máj. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!