Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Netről megismert pasikkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netről megismert pasikkal kapcsolatosan milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
A múltkor rámírt facebookon egy számomra ismeretlen ember, és én neki bejövök, és randizni szeretne velem. Én úgy döntöttem, hogy egy találából még nem lehet probléma... Légyszí írjatok tapasztalatokat!!! És előre is köszi a normális válaszokat!!! 20/n

2012. máj. 27. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Fúú hát nekem az a tapasztalatom hogy a neten ismerkedés nem a legjobb.Nekem eddig nem volt ezzel kapcsolatban jó tapasztalatom:/Dehát meg lehet próbálni,lehet hogy neked sikerül:)
2012. máj. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szexelni akar mindegyik,utana jöhet a következő..

szerinted másnak nem írt??ne legyél naív légyszives!

2012. máj. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem 1 fiúval van tapasztalatom az is rossz.

15 éves voltam, ő 17 mikor megismerkedtünk neten, pár hét beszélgetés után randizni mentünk. Nagyon csendes volt, annak ellenére,hogy ő hívott randizni szinte végig én beszéltem. Nem tűnt érdeklődőnek és teljesen más volt mint a képen amit küldött. Sokkal rosszabbul nézett ki élőben. Nagyon vékony volt, pattanásos és görbe volt a háta O_O Azóta nem ismerkedem neten, nekem ez az egy elég volt. De szerintem egy találkába te belemehetsz, biztos nem mindenkit ér olyan csalódás mint engem. L/18

2012. máj. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem jó tapasztalatom van :)

Jelenlegi páromat a facebookon ismertem meg (bár nem úgy mint a te esetedben de az mindegy is mert ott beszéltünk először)

3 hét beszélgetés után egy 11óra hosszú randi következett és azóta is boldogok vagyunk együtt :D már tervezzük az esküvőt meg ilyenek :D

Bár szerintem nekem csak mázlim volt vele, mert elég sok retardált van a neten szóval szerintem valami általad jól ismert, forgalmas helyre szervezzétek a randit, hogy ha gáz van hamar le tudj lépni :)

2012. máj. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tényleg légy elővigyázatos.Szerintem az meg a másik hogy ne hagyd hogy arctalanul adja a szépet,találkozz vele és ha jól produkál akkor rendben van.


Meg tényleg ne valami erdőszélén sétálgass vele hanem ott ahol több ember van,picike az esély hogy valami beteget fogj ki,de jobb azért vigyázni.

2012. máj. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszaitokat!!!

Én is csak egy találkozóra gondoltam, és a belvárosban fogunk találkozni, mert nekem ott lezs dolgom, és azután lezs a "randi", tehát szerintem a Váci utcába fogunk menni..., mert én is direkt valami forgalmas helyre gondoltam

2012. máj. 27. 15:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem van pozitív és negatív tapasztalatom is. Először mikor megismertem egy srácot neten, kb. 2 hét után taliztunk. Külsőre nem volt teljes mértékben az esetem, de nagyon jól megértettük egymást, meg minden. Jó kis randi volt, bár később nem lett belőle semmi komoly.

A másik eset az teljesen negatív volt. Mikor megláttam élőben a srácot, hát legszívesebb eltűntem volna onnan, de azért maradtam. Sokat sétáltunk, beszélgettünk, de ennyi. Csak azt felejtette el közölni velem, hogy a kép amit láttam róla kb.2-3 évvel ezelőtti volt.

De most még megint adok egy esély egy fiúnak, hátha most szerencsésebb leszek.

Szerintem egy esély te is adhatsz, sokat nem veszíthetsz. :)

2012. máj. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!