Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mas is van ugy, hogy szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mas is van ugy, hogy szeretne szerelmes lenni, egy kicsit romantikusabb hangulatba kerülni, de meg csak tetszeni sem tetszik neki senki?

Figyelt kérdés
2 eve voltam utoljara szerelmes, azota nem is tetszett senki, ugy komolyan. Pedig itt a tavasz, lassan nyar, mindenki szerelmes, ismerkedik, en is szeretnek, de nem megy. Mintha belülröl tök üres lennek... Mi a fene lehet ez? Tudom, hogy a szerelmet nem lehet sürgetni meg eröltetni, de van esetleg valakinek ötlete? Vagy van valaki hasonlo helyzetben?
2012. máj. 29. 11:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

ma 11:54 - fura, h pont engem kérdezel, aki 7 évvel fiatalabb vagyok nálad és érdemleges választ vársz... hát megpróbálhatom. :) az, h egy kapcsolatod volt eddig, nekem annyit mond, h nem szívesen nyílsz meg mások előtt és nem szeretsz kockáztatni. túl sok benned a "de mi van akkor, ha"... és az meg, h az aranyos kategóriába vagy besorolva, szerintem miattad van. :) te viselkedsz úgy, hogy oda kerülj. ha kicsit jobban megmutatnád a férfias oldaladat (márpedig annak kell lenned így 28 évesen), akkor úgy is tekintenének rád. szerintem mivel nem akarsz pofára esni, épp e miatt rendezed úgy a dolgokat, h a nők, akikkel kezdesz, úgy gondolják, te csak barátkozni akarsz. ha egyértelműbbé tennéd, h mit akarsz, már könnyebb lenne. :)

ja és 28 év az szerintem semmi... max aki 35 éves korára se találta meg azt, akit szeretni tudna, annak kell elgondolkoznia, h benne lehet a hiba.

2012. máj. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Én pl. szeretném ha már végre valakinek én is tetszenék, 21 L
2012. máj. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

13:28


Köszönöm a választ! De én úgy látom, hogy pont a fordítottja van: túl hamar megnyílok más lányok előtt, ezzel kicsit hamis képet mutatva magamról, mert igazából nem vagyok ez a "na gyere, haverkodjunk" vagy " na most rögtön ágyba viszlek" típus senkivel, főleg nem 1-2 napos ismeretség után... De sejtem miért lehet ez: mert már nagyon vágynék arra, hogy szerethessek valakit, és netán viszont is szeressen az a valaki. És ez a szeretethiány már nagyon nagy méreteket kezd ölteni, ezért is lehet ez az "őszinteségi roham". Csak tudod barátok, ismeretség nélkül kicsit nehéz lányokkal összejönni, így marad a net, és most tudom, h az jönne: "de miért nem keresed a társaságot"... Hát talán mert kicsit elegem lett abból, h mindenki a lábtörlőjének néz, amikor kell valami, megtalálnak, de egyébként le vagyok nagy ívben sz*rva! És sajnos eddig mindenki ezt tette, egy kivétel van (egy lány, aki még tetszene is, csak már az elején tisztázta, hogy ilyen felé el se induljunk, meg most még barátja is van, de mindegy, ez már más téma) csak azt nem értem miért, mikor én kedves, segítőkész vagyok velük. :(

Na mindegy, erre a problémámra valszeg nem itt fogom meglelni a magyarázatot, hanem majd az idő elrendez mindent...vagy nem :P

2012. máj. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ja hogy te fiú vagy! Mért nem szóltál? :D

Na hát akkor meg tök egyszerű, aki megtetszik, azzal elbeszélgetsz, a többi meg úgyis jön magától. Ne a régi ismerősökkel próbálkozz, hanem tényleg mondom, vegyél fel egy új hobbit, ahol csajokkal is találkozol, és el van intézve.

2012. máj. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Na, ugy latom, masoknak is vannak böven gondjai... :) Amugy sajnos az a baj, h Nemetben vagyok (marmint ez önmagaban nem baj, söt), csak itt nem nagyon vannak barataim, meg 2 honap mulva ugyis megyek haza...
2012. máj. 29. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!