Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt mégis hogy a csudába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mégis hogy a csudába tutdtam én elérni ( ronda srácként)?

Figyelt kérdés

Na szóval a lényeg, hogy én egy ronda, gyökér srác vagyok, aki fél élőben a lányoknál kezdeményezni, mert a külseje miatt egy rakás sz@rnak érzi magát, aki totál esélytelen a neki tetsző lányoknál. Erre fel ennek ellenére meg neten egy csomó lánynál sikeres vagyok, tapadnak rám, hiányolnak, ha nem vagyok fent, rámírnak hol vagyok már, mikor leszek, mi van velem stb.


A legnagyobb a poén pedig, hogy még bugyis képeket is küldenek, mert én egyfajta érzelmes, romantikus és szexéhes srác vagyok egybekeverve, a csajoknál is ezt a stílust nyomom, mikor milyen arányban. Kinél melyik a lenyelhetőbb kezdetben! Mert végül úgyis mindnél a szex lesz a fő téma és bizony most is két csaj jelentette ki, hogy ők velem akarnak szexelni! A poén az egészben, hogy igazából képen sincs kint, mert a külsőmmel nagyon nem vagyok elégedett és bizony, amikr volt kint képen online sem tudtam olyan sikereket elérni, mert meggátolt alapból, hogy tudjam azt az igazi énem, adni, amit így kép nélkül bármilyen szép lánynál be tudok tolni.


Bizony tapadnak rám a kövér, csúnya lányoktól kezdve a szép, bombatnőkig sorban a tizenéves lányok. Ez most tök hihetetlen a számomra, hogy ide eljutottam neten, és most ott vagyok, hogy élőben szexelhetnék 4 lánnyal is, de tartok, hogy mi lesz, ha meglátják hogy nézek ki valójában és elmegy a kedvük a szextől azt nem élném túl. :S



2012. jún. 11. 20:06
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
100%
Figyi.. Tőlem lehetnél akármennyire helyes, soha a jó b.dös életben nem beszélnék veled.. És tudod miért? Mert buta vagy, éretlen, és az életed a sex-ről szól. Te pont a magamutogatós bugyis képeket küldözgető ribancoknak vagy kitalálva.. Bocs, de ez nálam nagyon nem nyerő.. Pedig én soha nem ítélnék külső alapján. De nekem nem csak a külső nincs meg, hanem a belső se. ; )
2012. jún. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
neked*
2012. jún. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

ma 20:47


Én sem voltam mindig ilyen. A normális, rendes lányoknál próbálkoztam, tipikus jó fiú voltam, de ők észre sem vettek, inkább összejöttek valami menő idiótával. Nekem sem kellett több látva, hogy ezek a lányok is lényegében ugyanolyanokra buknak a lelkük mélyén, mint a ribizlik, így rájöttem, hogy a lány az lány, legyen félénk, csendes, visszahúzód, vagy nagydumás, bulizós, ribizli.


Na meg azt is megtanultam, ha egy lány nemet mond elsőnek az nem jelent végleges döntést. Abból bármikor lehet igen. ;)


Csak én már unom ezeket a komoly, jó kis szent lányokat, akiket hiába ostromlak, akkor sem látják meg bennem a jót, a belső értékeimet, pedig én errre hajtottam az ilyen jellemű lányoknál és belefáradtam, hogy ők is lényegében a külsőt nézték.


Ezek a ribizlik legalább nem játszák meg a szentet, kimutatják milyenek is valójában és már én is így teszek, nem kell a mai lányokank már az udvarias, illedelmes, kedve srác. Manapság a szexéhes, perverz, beszólogatós, pimasz, rámenős, nagydumás faszik a nyerők. Szar egy világ, de ez van. :D

2012. jún. 11. 20:56
 14/22 anonim válasza:
Mégsem tűnsz annyira butának.. Valószínű akkor én nem mai lány vagyok, mivel undorodom az ilyen nagymenő izomagyaktól.. :D Sajnálom hogy csalódást okoztak neked, de szerintem ne add fel. ;) Sok ugyanilyen lány van mint te.. Aki nem szép, mégis nagyon értékes.. Lehet őket kéne célba venned, és nem neten játszani :DD!
2012. jún. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Hányat dugtál meg?


Ja és nem a kezeddel otthon...

2012. jún. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Ezek nem sikerek, és főleg nem élet, tudniillik az nem a neten zajlik.
2012. jún. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

4ből egy talán bevállal, kockáztasd meg xD


Én lennék a helyedben, a fejem elég jól néz ki, de nem vagyok olyan szívdöglesztő egyéniség, azért :D

f18

2012. jún. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Az a probléma veled, hogy én például nem látom benned ezt a jót, amit minden más lány lát.

Például ott van az, hogy bugyis képeket küldözgetnek. Romantikus érzelmes lányok? Sok olyat ismerek, többek közt az én barátnőm, és ezek nem azok a típusok, akik arctalanoknak küldözgetnek bugyis képeket.

Hazudsz nekik, hazudsz magadnak. Akkor is annyira romantikusnak, és érzelmesnek gondolnak, amikor mondod nekik, hogy kismillió másik lánynak udvarolsz? vagy nem is mondod? hm..

Olyan férfi, aki arc nélkül a gép mögül sok-sok lányt beszéli ki a nadrágjából, az nem érzelmes, és jólelkű férfi, hanem perverz.

A perverz nem azt jelenti, aki magamutogató, vagy "olyan" dolgokat csinál az ágyban. Nem. A perverz, az ilyen mint te.

Ha erre képes vagy, és szeretnél egy barátnőt, akkor miért nem vagy képes kimozdulni a gép elől, és elmenni sportolni, vagy szocializálódni?

Te nem vagy úriember, pedig a nők szeretik az úriembereket. Kicsit gondold át, hogy mit is jelent érzelmes-romantikus-sikeresnek lenni. Azt mondod, hogy sikeres vagy, pedig nem. K*rvákat bárki talál magának, de igazi nőt, csak az arra érdemesek. Nem jó úton haladsz barátom.

És ha elmondásod szerint tényleg olyan csúnya vagy, akkor fogd fel úgy, hogy kategorizálod az embereket. "Csúnya" lányok -ahogy mondtad- hagyták magukat neked. Valószínüleg mert talán velük se foglalkoznak a "szépfiúk", mint veled sem a bombanők. Nyisd ki a szemed, mert ha csak topmodelleket keresel magadnak, nem fogsz nőt találni. És remélem is, hogy nem fogsz olyan nőt találni aki bedől az arctalanságodnak. Igen. Arctalanságnak

2012. jún. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Öhmmm.. kihasználva az alkalmat, milyen társkeresô oldalon vagy fenn?:D
2012. jún. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Pff hát ez röhej. Az hol siker vagy bármiféle öröm, hogy neten behülyítettél néhány csajt? Lesz neked ebből bármilyen akár testi, akár lelki beteljesülésed? Szerintem neked fogalmad sincs milyen érzés testben-lélekben együtt lenni egy lánnyal, érezni a másikat. Ez olyan mintha attól éreznéd magad erősnek, hogy a WOW-ban legyőzöl egy sárkányt vagy mittudomén.

Élj a való életben. Számít a lányoknak a külső, de van egy csomó lány akiknek nem a hagyományosan jóképű pasik jönnek be. Én se vagyok az, és gyönyörű barátnőm van, aki teljesen oda van értem, és aki nem csak testileg vonz, hanem mint embert is szeretni tudom. Ezt keresd te is ha van egy csepp eszed, ne azt, hogy bugyis képeket küldjenek neked, jézusom...

2012. jún. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!