Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi. Hogy rázzam le,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi. Hogy rázzam le, ha nem jön be?

Figyelt kérdés

Holnap talizok egy sráccal, akivel msn-en ismerkedtem meg. Sétálni megyünk a faluban (pár utcányira lakik). Hogy rázzam le, ha netalán nem jön be?:/ Szóval mit mondjak neki, hogy miért kell hazamennem?:D

16/L


2009. júl. 3. 20:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A lényeg amugy, NE PARÁZZ!!! befogtok jönni egymásnak!!! f/19
2009. júl. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
de bunkó vagy. miért, ha bejönne a srác akkor sosem mennél haza? basszus...
2009. júl. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

szia!

Nekem is volt msnes randim. A képen totál máshogy nézett ki. Élőben iszonyat lúzer volt. A randink 20 percig tartott. Bár tudtam, hogy egyfele lakunk, mondtam, hogy haza szeretnék menni, de én a másik irányban fogok indulni. Megkérdezte, miért, de ez már csak költői kérdés volt.Megértettük egymás szándékait. Nem akartam nagyon megbántani szegényt, de ha nem adod tudtára finoman, vagy erősebben, akkor nem fogja magától kitalálni.

Viszont ne bunkózz vele, azzal semmire sem mész. CSak a neki fáj jobban.

2009. júl. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
köszi
2009. júl. 3. 23:11
 15/18 anonim ***** válasza:
mértne jönne be? feltaláltáka a webcamot képküldés stb.. gondolomnem photoshopos agyonplasztikázott képeket küldözgetettekegymásnakk akkroazér észrelehet vennih bejön v sem..meg ott a myvip iwiw...sztem márneten lelhet szűrni h teccik e vagysem..leglaábbiskülsöre...
2009. júl. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
amugymeg én inkább a puncikon vettem észre h más kélőbe mintképen.. képeken jobbnak tűntök:D vékonyabbak, barnábbak..nekemvotlmár sok msnes tali éshát.. általában rosszabvolt mintképen 1-2 kivételvolt persze vannakivételek akikneknemkell különbözö csucstechnologiák általá eltorzítani...:)
2009. júl. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Küldött képeket, és azokon tetszik is.:) De azok már 1 éves képek.:D Webcamja nincs.
2009. júl. 4. 13:47
 18/18 anonim ***** válasza:
De még el se mentél miért kell így hozzáállni??
2009. aug. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!