Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért pedofiloznak le meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pedofiloznak le meg ítélnek el sokan olyanokat, akik nem is azok valójában?

Figyelt kérdés

Épp ma olvastam egy kérdésnél, hogy egy srácnak 22 évesen a 14-16 éves lányok az ideáljai. Nagyot néztem, hogy lepedofilózzák, amikor erre biztos, hogy nem ez a fogalom használatos. Azt még megérteném, ha 8 évesekre bukik és azért pedofilozzák le, mert akkor valóban ez lenne, de így semmi értelme és akik ilyen jelzővel illették komoly fogalomzavarral bírnak.

Egyébként nem tagadom nekem is bejönnek 14-18 év körüli lányok, szerintem nincs ezzel semmi gond, főleg, hogy manapság már egy 14 éves is kinéz gyakran 18-nak is akár.

Ti hogy látjátok, miért van ennyi előítéletes, vádolgatós ember manapság?



#ítélkezés #vádolgatás
2012. jún. 17. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nemtom, csak simán primitívek,és nincsenek tisztában a szó jelentésével.
2012. jún. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
elsőnél a pont
2012. jún. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ebben a korban a 6-8 év korkülönbség még valóban lehet sok, ez függ, h melyikük mennyire érett. Később viszont szerintem egyáltalán nem sok..
2012. jún. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Talán mert ők maguk a pedofilok(ők azok akik vonzódnak igazán a még fejletlen kislányokhoz) és ha lepedofilozzák a másikat, attól jobban érzik magukat, mert így azt hiszik hogy az a másik nagyobb mocsok lesz ettől, mint ők maguk.

Beteg, irigy f@szok, akik semmilyen nőt nem tudnak felszedni, még egy 14 éves kiscsajt sem, ezért mocskolódnak itt, irigykednek. És miután még kis tinit is képtelenek felcsípni, ezért már a gyerekek iránt kezdenek vonzódni, és közben leszólják itt azt, aki 20 évesen tizenévessel kezd.

2012. jún. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

ma 16:27


Érdekes, ebben lehet valami.

2012. jún. 17. 16:35
 6/9 anonim ***** válasza:
most a pedofilozgatásnak van idénye,ha ez lecsendesedik akkor jön valami új probléma.Mindig kell valami a világnak
2012. jún. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
tipikus magyar mentalitás ne is foglalkozz velük am nekem is 21 évesen 14 volt a csajom :)
2012. jún. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez olyan, mint amikor valaki felvesz egy szűkebb nadrágot, vagy egy V-nyakú pólót, és egyből leb*zizzák. Vagy felrak egy srác egy tök átlagos képet magáról, lányok véleményét kéri, hogy tetszik-e nekik, és minden 2. válasz az, hogy "B*zi vagy?"


Manapság sajnos menő dolog lett mindenért leszólni, sértő jelzőkkel illetni a másikat, és mindenbe belekötni...

2012. jún. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem is a lehúzással van gond, merthát szerintem sem egészséges az, ha egy 20+ évesnek 14 körüli barátnője van.


Ez a két korszak két külön világ. Az rendben van, hogy vonzónak találják egymást, mert nekem is megakad a szemem sok mai tinin, de párkapcsolat már nem működne velük.


Ez a "pedó" kifejezés pedig sajnos erre a sorsra jutott, kevesen tudják, hogy mit jelent valójában. Csak az általam leírt nemtetszésüket akarják kifejezni vele.

2012. jún. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!