Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az oka annak, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy a fiatal egyedülálló férfiak száma ilyen gyorsan növekszik?

Figyelt kérdés
Egyre kevesebb férfi van párkapcsolatban.
2012. jún. 23. 21:16
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
48%

"Azt pedig nem gondolnám, hogy csak az idősebb férfiak hibája ez, hiszen ehhez két ember kell."


Csakhogy a férfiak szedik fel a nőket, és nem fordítva! Főleg ebben az esetben, mivel itt egy idősebb férfi könnyedén manipulálja a kislányt, akit fel akar szedni.

2012. jún. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Én a 20-on felüli lányokra gondoltam, Őket azért már nem lehet annyira manipulálni, legalábbis remélem.
2012. jún. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
A másik dolog pedig, hogy tényleg a férfiak szedhetik fel a nőt, de a mondás szerint a nő választ.
2012. jún. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
10%

15:26

Milyen mondás?! Az ugyanis baromság, mert nem a nő választ. Ha a férfi szedi föl, akkor már itt megbukott az a mondás.


Amúgy meg mindkettő fél választ, de csak félig. (A manipulálásnál a döntés kedvező befolyásolása a cél.)

2012. jún. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
NEm olvastam vissza, lehet hogy már írták, de szeirntem sokkal érzéketlenebb a mai kor embere mint a régi bagázs. A nőknek az öltönyös talpnyaló kárrierista újgazdag papucsállat kell, aki furikázza a valagát, pénzeli ezerrel, és úgy lehet mozgatni mint egy játékfigurát. A mai nők nem keresik az igazi palikat, csak ezeket a majmokat, kihadsználják őket, utána meg megpattannak melőlük mert unalmas pancser mind egy szálig. A nők meg mind ugyanazok a klisé sablon nők, semmi egyediség nincs bennük, 10 ből 9 ugyanaz a mai trend maca, semmi fogós nincs bennük. Én például nem érzek motivációt hogy közeledjek egy ilyen felé.
2012. jún. 26. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%

Mert sokkal kevesebb nő van Magyarországon, mint férfi.

Az a kevés pedig karrierista k rva.

2015. jan. 31. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Manapság sok csajnak csak a pénz számít, mert lelketlen üres bábok akiket bedarált a rendszer(persze vannak kivételek). Mindenki karriert épít és az érzelmeket háttérbe szorítják, elfeledik az igazán lényeges dolgokat. A férfiak meg lusták kezdeményezni, mert inkább otthon kockulnak a gép előtt. Bár ez szerintem már inkább társadalmi szintű, mert a gépek egyre jobban megkönnyítik az életünket+ az internet, amiről mindent elérhetünk és a különféle szolgáltatások. Konkrétan bármit meg tudunk rendelni netről és még csak el sem kell hagynunk a lakást. Az emberiség elkényelmesedett, de ez idővel csak rosszabbodni fog és egy rettentő magányos jövő elé nézünk úgy gondolom. A gépek fognak mindent elvégezni helyettünk és a virtuàlis valóság fogja felváltani az igazit, ezzel teljesen kinyírva a valódi emberi kapcsolatokat. Az érzelmek teljesen eltűnnek majd és mi magunk is gépekké fogunk válni az örökké tartó, monoton, lélek nélküli világ végtelen utcàin.
2018. júl. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!