Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Komoly, egyetemista lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly, egyetemista lánnyal esedékes randira mit tanácsolnátok? 21F

Figyelt kérdés
A lány egyetemista, s először lesz randija! Mit tudtok nekem javasolni, hogyan viselkedjek vele, mik legyenek a témák?
2012. jún. 24. 23:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Már nagyon elcsépelt, de magadat add, légy olyan, amilyen vagy. Nincs szabály arra, hogy mi legyen a téma:) Az tesz görcsössé, hogy olyan akarsz lenni, amilyen nem vagy, közben ha magadat adnád, minden oké lenne.
2012. jún. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen szakos
2012. jún. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Legyél megértő, kedves, barátságos, figyelmes, érdeklődő és mindezt azért ne vidd túlzásba.
2012. jún. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Az attól függ mennyire ismered a lányt.. :) Ha ismered akkor biztos tudsz témát, ha nem akkor kérdezd arról hogy mik a tervei a jövőre nézve egyetem után milyenek a tantárgyak, vizsgák, mit csinál szabadidejében.. Legalábbis én biztos örülnék egy ilyen témának :) És a lényeg hogy természetesen viselkedj, egy egyetemista nem Isten.. csak egy lány :) 23L egyetemet végzett :)
2012. jún. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A Pázmány Péter Katolikus Egyetem hallgatója, politológiát tanul
2012. jún. 24. 23:23
 6/11 anonim ***** válasza:

akkor a gyurcsány csomag, bokros csomag...:D neem.

1 emberrel mindenről lehet beszélgetni :)

2012. jún. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És a flörtölést hogyan vigyem bele? Hogy ne leegyek neki sok (hiszen első alkalma), de kiessek a "barát" zónából! Mi az amit még behozhatok témának s mi az amit már nem?
2012. jún. 24. 23:28
 8/11 anonim válasza:
Csak bókolj, és ha ez az első neki, akkor a szex témára semmiképp se térj rá. Max ha ő hozza fel :) Volt csajokról se beszélj..:) Csak ha kérdezi, de akkor is csak finoman :)
2012. jún. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan beszélgess vele a szexről, csak ne kiéhezett lúzer módjára, hanem normálisan.
2012. jún. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Legyenek olyan momentumok a randi alatt, amikor épp nem beszéltek, hanem hosszan (kb. 3-5 mp-ig - nézésben ez meglehetősen hosszú, próbáld csak ki tömegközlekedésen!)

szóval hosszan mélyen a szemébe nézel és mosolyogsz - nem teli vigyor, csak kis, finom mosoly.

Ebből szerintem venni fogja, hogy nem barátkozni akarsz vele.

2012. jún. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!