Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez bejöhet? És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez bejöhet? És szerintetek nem aljas húzás?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány ismerősöm, akinél nem hinném, hogy sok esélyem lenne, ha csak úgy leszólítanám. A lány most végzett, mint fitnesz edző és én arra gondoltam, hogy felfogadnám magam mellé, mint személyi edzőt. Így kb. annyit lehetek vele amennyit akarok és ha amúgy nem akarna meg sem ismerni így legalább kénytelen lesz rá. Nektek mi a véleményetek erről a tervről?
2012. jún. 25. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
ha nem kerül sokba akkor jó terv legalább fitt leszel ha más nem :D
2012. jún. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
munkának fogja tekinteni
2012. jún. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyibe kerül, de nem is izgat, szerencsére megengedhetem magamnak. Tudom, hogy munkának fogja tekinteni, de ha esetleg edzés után elhívom valahová, akkor majd csak rájön, hogy akarok tőle valamit. :)
2012. jún. 25. 22:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha neked megér óránként 1500-2500forintot akkor talán beválhat.
2012. jún. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért nincs esélyed leszólitani? Mi fog történni ? Termonukleáris csapás? :)))
2012. jún. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!