Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első találkozásnál mikre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első találkozásnál mikre figyeljek?

Figyelt kérdés

A neten ismerkedtem meg valakivel, elég közel kerültünk már egymáshoz. Küldtünk egymásnak képeket, beszéltünk telefonon, cameráztunk. De nagyon félek, hogy csalódás lesz a vége. Hogy nem fogok neki tetszeni, vagy elszúrok valamit.

Volt már hasonló élményetek? Hogyan sült el a dolog?

Nagyon megszerettük egymást egyébként. 18L


2012. jún. 27. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:

telefon, cam, szeretitek egymást...ez már csak formalitás :D

nem lesz gáz, add magad, ne parázz, és nem lesz baj ;)

2012. jún. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha telefonáltatok már és látott is téged akkor nincs mitől félni, nem érheti csalódás:) legyél önmagad, ne félj!
2012. jún. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj, akkor minden rendben lesz :) Add magad, ez nagyon fontos. Nem kell kirívó ruha sem, csak egy sima egyszerű cucc. Viselkedj természetesen, és minden rendben lesz :)
2012. jún. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Remélem igazatok lesz! :)

Nem tudom még mit veszek fel, de én sem gondoltam túl kirívóra. Meg azt nem tudom, hogy ilyenkor illik vinni valami kis ajándékot? Vagy ne?

Egyébként nem tartjátok furcsának, hogy virtuálisan megszerettük egymást? :) Nekem nagyon az.

2012. jún. 27. 23:13
 5/8 anonim válasza:

Hát ilyenkor nem nagyon szokás ajándékot vinni, de persze nem gond az sem ha esetleg megleped valamivel, ha tudod róla hogy azt a bizonyos dolgot nagyon szereti. Inkább a helyen és az időtöltésen fog múlni a dolog, meg persze rajtatok!:)


Egyébként szerintem nem furcsa, én is megszerettem egyszer egy srácot így, de sajnos úgy alakult, hogy most külföldön él:"(..

Szerintem ez azért is alakulhat ki könnyebben mert akinek esetleg olyan problémái vannak, hogy mondjuk nehezen oldódik és csak a már korábban ismert emberekkel képes önfeledten, jól éreznie magát az itt egy kis előnyre tehet szert, hisz gép előtt azért nem olyan feszélyezett:) És ha belső érzelmek is szóba kerülnek, mindent jól kibeszéltek amit életben, normális találkánál is megtennétek, akkor miért ne történhetne meg z virtuáisan is?:D AMúgy először nekem is ilyen gondolataim voltak, de végülis így végiggondolva nem is olyan hihetetlen a dolog:)


Sok sikert a találkádhoz!:)

16/L

2012. jún. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ugyanennyi idős vagyok. Most jöttem össze így egy sráccal. Nincs ebben semmi szerintem. Én mindig egyszerű ruhákban megyek, és feldobom kiegészítőkkel. Sose pakolom ki a dolgaimat, ne azt szeresse, hanem az együtt töltött időt.

Nem lesz csalódás, valószínűleg. Ja, és hidd el, ő is pont ennyire izgul, mint te. Én szurkolok! :))

2012. jún. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem fogsz neki tetszeni. Ez benne van. Lehet, hogy te fogsz csalódni. A harmadik netes randi után már nem fogsz izgulni.
2012. jún. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
na hogy sikerült?
2012. júl. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!