Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiztam egy lánnyal, büdös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztam egy lánnyal, büdös volt a szája, ijesztőek a fogai, és csámpás is volt szegény. Megmondjam neki?

Figyelt kérdés
Egyébként kedves volt és jól el tudtunk beszélgetni, csupán rettentően megrémisztett a horrorfogsorával, és a szájából feltörő pöcegödörszaggal. Egy vagyonért sem tudnék csókolózni vele. Ha nem mondom el neki, nem fogja érteni, miért nem akarok járni vele. Ha elmondom őszintén, megsértődne.... Ti mit tennétek?

2012. jún. 29. 19:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Húha...ötletem sincs. Talán egy haveromat megkérném, hogy mondja meg neki. (de úgy hogy nem én üzenem)
2012. jún. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

kulcsszavaknál: denevér, pokol XDDDDDDDDDDXDDDDDDDD


erre van egy nagyon egyszerű mondat: "nem vagy az esetem"

2012. jún. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 cicamica123 válasza:
67%
mond el neki oszinten mert lehet hogy igy jobb lesz. en is lany vagyok es ertekelem ha valaki oszinte velem meg akkor is ha esetleg ojant mondanak amivel megserthetnenek.
2012. jún. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Attól h te még értékeled, egy ilyen lehet egyből rugna..

úgyhogy legyél felkészülve :D

2012. jún. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Add át nekem, majd én megbecsülöm.
2012. jún. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"nagyon kedvellek téged, de csak mint egy barátot"


A csajok is ezt mondják mindig, mondd te is ezt:D Ha nekik beválik..:)

2012. jún. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hosszabb távon úgy érzem, azzal tennék jót neki, ha őszinte lennék vele. A csúnya fogakat és a szájszagot lehet kezelni, ha valaki eléggé igényes önmagával szemben. Az, hogy csámpás, engem még nem is nagyon zavarna. Ha ráébresztem a hibáira, biztos, hogy elküld a francba, de legalább esélyt adok neki arra, hogy egy másik fiú már a szebbik arcát láthassa......
2012. jún. 29. 19:29
 8/12 anonim ***** válasza:

jobb lenne ha őszintén megmondanád neki, mi a gond, így neki sem kell találgatnia! ez fontos lenne azért h tudja h miért kosarazzák ki a fiúk gyakran.

bár lehet h amúgy is tudja. de finoman, szépen megmondhatod neki, és az se baj ha tanácsokat adsz neki h mit kezdjen ezzel a problémával, pl.menjen fogszabályzásra, mosson gyakrabban fogat és pl. akár elkíséred szívesen fogdokihoz (na jó ez azért lehet túlzás) stb., v mondod neki kérje meg egyik barátnőjét h kísérje el.

2012. jún. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszol: valóban, ez a "járni nem tudnék veled, de maradjunk csak barátok" egy vérbeli, csajos lekoptató szöveg :D Stílszerű lennék vele, az már biztos.
2012. jún. 29. 19:30
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a legjobb, ha őszinte vagy vele, lehet, hogy ki fog akadni, de ez teljesen mindegy, ha nem akarsz tőle semmit, viszont ráébresztenéd a hibájára, amin később tudna javítani. (azért, ha így döntesz, próbálj kíméletes lenni)

Ha nem is így csinálod, semmiképpen se a haverodat kérd meg rá, egyrészt biztosan rájönne -hiszen a lányok ezeket simán kilogikázzák-, másrészt ezzel teljesen megaláznád...

2012. jún. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!