Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szép lányok tényleg utálatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép lányok tényleg utálatosabbak is rendszereint jellemre? Mik a tapasztalatok, milyen külsejű, testalkatú lányok a legrendesebbek, fiúk? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2012. jún. 30. 23:26
1 2 3 4
 11/38 Shaddark ***** válasza:

Szerintem életkor függő is, miután a 10. szép fiú használta ki a széplányt, az már csak normálisat keres...

Amire nincs is sok esélye mert a normi férfiak okulva fiatalkori tapasztalataikból nehezen mennek oda hozzájuk :)

2012. jún. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
55%

Én azt tapasztaltam, hogy a csúnya, kövér, nem szép lányok nagyon gonoszak tudnak lenni. Bosszúállóak, irigyek, és nem is okosabbak semmivel, mint a többi, sőt... Aki csúnya, annak a lelke ül ki az arcára, illetve megrontja a lelkét az ocsmány külseje.

A szépekkel nekem kellemes élményeim vannak, egyáltalán nem olyanok, mint amit a sztereotípiák alapján várnánk.

Persze aki k.urvásan öltözik, annak lehet baj a fejében, de ha csak simán szép, karcsú, sportos, arányos testalkatú, gyönyörű arcú lányról van szó, akkor az általában egészséges, jó lelket takar. Ez a tapasztalatom.

2012. jún. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 Shaddark ***** válasza:
63%

"Aki csúnya, annak a lelke ül ki az arcára, illetve megrontja a lelkét az ocsmány külseje. "

Bassz... Valaki a középkorban ragadt? :)))

Ilyen baromságot is rég olvastam, szerintem menj orvoshoz, de legalább olvass el néhány pszichológiai könyvet...

2012. jún. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%

szerintem te olvasgass személyiségfejlődésről, pszichológiáról szóló műveket


nem ilyen kamu íróktól, hanem rendes szakkönyveket


az, hogy valaki állandóan szembesül a csúnyaságával, a társadalmi elvárásoknak nem képes a külsejével megfelelni, az nagyon eltorzíthatja a lelket

és a személyiségtorzulások is kiülhetnek az arcvonásokra, Lombroso neve mond neked valamit?


Szerintem a szellemi fogyatékosoknak miért nem olyan az arca, mint a "normális" embereknek? Bizony, a külső és a belső összefügg.

Erőszakos embereknek miért vannak bizonyos vonásaik kihangsúlyozva?

Ép testben ép lélek.

2012. jún. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
81%

Lány vagyok, és hiperkritikus (magammal és másokkal szemben is), és nem általánosítok, de azért leírom a tapasztalataimat (értsd: minden mondat után odaértendő, hogy vannak kivételek):

Az egyszerű, természetesen szép lányok, akik nem sminkelik agyon magukat, nem anorexiások, nincsen beültetett platinaszőke hajuk, általában közepesen értelmesek. El lehet velük beszélgetni, de ennyi. Ez általában a férfiak nagy résének elég is szerintem, úgyhogy ezekre a lányokra van a legnagyobb kereslet.

A mű-lányok, akikről süt, hogy naponta órákat foglalkoznak a külsejükkel, és drágább a cipőjük, mint az én teljes ruházatom, nagyon ritkán okosak, általában csak az epilálásról meg a manikűrről lehet velük beszélgetni. Ettől a típustól engem a hideg ráz. Ők azok, akiket a pasik megbámulnak a szórakozóhelyen, és minden héten másik BMWbe szállnak be. Ergo rájuk is nagy a kereslet, csak olyanok, mint a zsiráf: szép, szép, de otthonra nem kéne.

És van az a csoport, ahol kivételesen okos lányok vannak, akik folyamatos önbizalomproblémákkal küzdenek, különböző okokból. Kevesebbet törődnek a külsejükkel, ami nem feltétlenül azt jelenti, hogy igénytelenek, egész egyszerűen csak inkább másra szánják az időt. Pl nem válogatnak egy délelőttön keresztül cipőt és hozzá illő táskát, hanem megveszik az elsőt, ami kényelmes, nem túl csicsás és jó árban van.


24/N

2012. júl. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 Shaddark ***** válasza:
61%

Hát, ez pont fordítva látom mindig minden esetben.

Az élet a "pofonjaival" épphogy nagymértékben FEJLESZTI a lelket, nem visszaveti. Csak nézd meg a milliomos hülyegyerekeket... Vagy a szépfiúkat akik 50 évesen még nőtlenek és a családról, szeretetről sejtelmük nincs, mert leragadtak a "menő vagyok ma is megvan a skalp" életnél...

"Erőszakos embereknek miért vannak bizonyos vonásaik kihangsúlyozva? "

Ez hoak, az arcon az nem látszik, láttam filmet arról hogy ezt a sztereotípiás "erőszakos arc"-ot 100 emberből 100 agresszívnak minősítette (Egyetemi tanár volt a képen) míg a 120 évre ítélt bűnözőt mindenki rendes embernek gondolta. Sokan vannak veled akik így hiszik helytelenül, de nincs olyan amiről beszélsz.

Ez csak sztereotípia.

Lombroso 1835-ben született, azóta kicsit fejlődött a tudomány, az akkori mítoszok rég szétfoszlottak...

2012. júl. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 Shaddark ***** válasza:
61%

"Szerintem a szellemi fogyatékosoknak miért nem olyan az arca, mint a "normális" embereknek? "

Jah, még erre.

Az arcon 42 izom van, melyet a normális emberek képesek kontrollálni.

A szellemi betegek nem, ezért "pofákat vágnak" egyfolytában.

De alapból ők nem feltétlen csúnyák, a szépséghez ennek semmi köze, akár adonisz is lehet a beteg, csak a kontroll hiánya "csúnyítja" el az arcukat...

2012. júl. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 Shaddark ***** válasza:
61%

"Ép testben ép lélek."

Még erre aztán tényleg befejezem :)

Én ezt is mindig fordítva látom. Akiket bb.-ni meg fitnessezni látok ezerrel azok legtöbbje csúnyább alapból kicsit az átlagnál - épp ezért kompenzálnak ezzel.

Aki alapból szép nem nagyon fárasztja magát, inkább punnyad a fotelben és néz tévét mint fitness/kondi terembe járjon és dolgozzon.

Szóval a szépség inkább fordított arányban viszonyul az egészséghez, "épp test"hez...

2012. júl. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
78%

No, akkor most mesélek magamról egy kicsit. :D

21 vagyok, sportos, arányos testalkatú és arcú. Az öltözködésem a klasszikus elegancia, a sportos és a lazább keveréke. Kedvemtől függ, hogy mit veszek fel, meg persze helyzettől is. 8 nyelven beszélek és az egyik legnehezebb egyetemre járok, ahol bizony jócskán kell tanulni! A külsőmről megoszlanak a vélemények, de alapvetően a 25+ korosztály hajt rám. Van, aki azt mondja, hogy kívánatos vagyok és van, aki azt, hogy egy ártatlan kislány. Érdekes módon csak a magas iskolai végzettséggel rendelkező, vagy szintén egyetemre járó férfiak érdeklődnek utánam! Csak nekik van bátorságuk hozzám szólni! Rólam tudják, hogy kedves és kommunikatív vagyok, de azt is, hogy brutálisan őszinte és szókimondó! Viszont soha nem szoktam senkit bántani, másokról ítélkezni, másokon gúnyolódni a hátuk mögött! Nem vagyok önbizalomhiányos, csak sűrűn kételkedem magamban és másokban is. Nem vagyok túl érzelmes sem. Racionális gondolkodású vagyok. És igen, az arcra bizony kiül minden. A szem a lélek tükre! Pl. vannak tipikus buta arcú emberek, akikre elég ránézni és láthatjuk, hogy buták, bunkók, esetleg bűnözők, arrogánsak, stb. Én azt tapasztaltam, hogy az olyan kis cuki, szende kislányok azok, akik legtöbbször átb*sszák a fiúkat! Akiktől nem várod el! A plázacicák meg elvannak saját magukkal, meg a butaságukkal és a kinézetükkel! Felszínesek, ez látszik abból is, hogy csak a külsejükkel foglalkoznak! Nem mondom, az általános higiénia az kötelező, de én negyede annyit nem foglalkozok magammal, mint ők és mégis szép vagyok. A túlsúlyos emberek közül valóban sok gonosz és kiállhatatlan, tele komplexusokkal, de nem szabad általánosítani. Ismerek olyan túlsúlyost is, aki nagyon jó lelkű ember.

2012. júl. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
60%
Utolsó vagyok: És olyant is ismerek, akinek markáns arcvonásai vannak, mégsem gyilkos. Viszont, ahogy írtam, a szemből minden látszik. Lehet valakinek szép arcvonása, ha a tekintete elárulja a dolgokat...
2012. júl. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!