Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szép lányok tényleg utálatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép lányok tényleg utálatosabbak is rendszereint jellemre? Mik a tapasztalatok, milyen külsejű, testalkatú lányok a legrendesebbek, fiúk? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2012. jún. 30. 23:26
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
21 évesen 8 nyelv? nem lesz az sok egy kicsit? Meg lehet kérdezni milyen nyelvek és milyen szinten?
2012. júl. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
75%
Német, szerb, angol és persze magyar tökéletesen, francia, holland és olasz középfokon, spanyol pedig kezdő! ;) Ehhez van tehetségem!
2012. júl. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
60%
Szép teljesítmény, gratulálok.
2012. júl. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
60%
Köszönöm, de még nem vagyok elégedett! :) Arabul, svédül és oroszul is szeretnék megtanulni. :)
2012. júl. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 Shaddark ***** válasza:
61%

A te korosztályodban egyetértek veled, ezek a dolgok itt jönnek elő. Pl. pár év kell a túlsúlyosaknak míg vagy lefogynak vagy elfogadják magukat olyannak amilyenek, akkor már nem frusztrált és ellenséges hanem meleg és barátságos lessz.

De ez valóban idő és tapasztalás kérdése.

És persze a világ egy tükör is, ha te negatívan állsz valakihez automatikusan kiváltod az unszimpátiát, amit adsz mindig mindenkitől azt kapod vissza.

Amúgy nagyjából egyetértünk mindenben :)

Grat a 8 nyelvhez, az nem semmi... Remélem nem bízod el magad és adod alább az életben.

2012. júl. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy ezt mondom, de kikívánkozik: de a nyelvtudás olyan, hogy ha meg tudod fizetni és van rá időd, akkor akármennyi nyelvet meg lehet tanulni. Három nyelven tanultam meg felsőfokon a középiskolában, kettőn az egyetemen, azóta viszont semmi időm, és pénzem nincs rá (a munka mellett).

De ettől függetlenül hajrá, ha teheted, tanulj, csak ne szállj el magadtól.

2012. júl. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 Shaddark ***** válasza:

Az ország ezen állapotában viszont roppant hasznos a nyelvtudás.

És végül is minden más tudományágra is igaz ez, ha szorgalmas vagy, időt és energiát szánsz rá meg tudod tanulni...

Talán a művészetek képeznek csak kivételt, oda tehetség is kell azt hiszem, de én nem vagyok az így nem tudhatom ezt sem biztosra...

Szóval elismerést érdemel a 8 nyelvért, ahogyan te is a háromért :)

2012. júl. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
El is ismertem, (ld fentebb) csak még ennyi megjegyzés kívánkozott hozzá.
2012. júl. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Nem vagyok az az elszállós típus. Valaki írta, hogy pénz is kell a tanuláshoz, ami igaz. Nem tagadom, tehetős családból származom. Azt is megtehettem volna, hogy nem tanulok semmit és lazsálok, de nem így lettem nevelve. A szüleim ezt nem hagyták volna, mert ők is magas iskolai végzettséggel rendelkeznek! Sokat járok külföldre is, így tudom gyakorolni a már beszélt nyelveket. Könnyen rám ragad. Mondjuk Spanyolországban nem voltam még, de ha ott lennék 1 hétig, biztos felfejlődne a nyelvtudásom. És ezzel még jól is lehet keresni. :) Úgy gondolom, hogy valaki minél többet tud, annál könyebben feltalálja magát és annál nagyobb esélye van a függetlenségre!
2012. júl. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
az igazán szép lányok akik természetesen szépek, így születtek ők bunkóbbak mint azok akiknek sok munkájuk van a szépségükben. az alacsonyak kedvesnek tűnnek, de közel sem azok, igazi kis kígyók. a magas csajok viszont a bunkóság álarca mögé próbálnak bújni, de általában kedvesek. a kék szeműek pedig szintén kerülendőek. szép-szép a kék szem, de jellemre általában kerülendőek.
2012. júl. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!