Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szép lányok tényleg utálatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép lányok tényleg utálatosabbak is rendszereint jellemre? Mik a tapasztalatok, milyen külsejű, testalkatú lányok a legrendesebbek, fiúk? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2012. jún. 30. 23:26
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
héhaver: Én nem tudom így jellemezni az embereket. Nekem vannak alacsony és magas barátnőim is, kék szeműek is... Szerintem ez jellemtől és neveléstől függ, nem?
2012. júl. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim válasza:

az én tapasztalatom szerint:

Azok a lányok,akik totál meg vannak elégedve magukkal a LEGTÖBB ESETBEN (tisztelet a kivételnek) mondjuk ki..: nagyképűek.!

Azok a lányok,akik nem teljesen elégedettek magukkal minden esetben..náluk változó.

és azok,akik totál úgymond utálják magukat ők elfogadnak úgy ahogy vagy,ha te elfogadod őket..remélem érted a célzást! :)

2012. júl. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
ez nem a külsőtől függ, aki beképzelt az utálatos, aki nem az általában rendes
2012. júl. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

Én általában mindig így csajozok:


Bemegyek valami olyan helyre (suli, buli) ahol sokan vannak, és a megnyílvánulásuk alapján hívok beszélgetni valakit.


Nem úgy hogy kinek van jobb segge, vagy melle. Aki buliba járazoknak 99%-a külsőre is elfogadható (szóval ott nincs olyan hogy elhizott, vagy vészesen sovány, na jó utobbi talán igen, de ő rajtuk is segít a szalonna :) ).

2012. júl. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
0%
"Ne téveszd össze a személyiségem a viselkedésemmel mert a viselkedésem attól függ, hogy te ki vagy" Ez sok mindent elmond. Ha ezt hozod ki belőlük, akkor magadban keresd a hibát.
2012. júl. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Csak azokkal ilyen utálatosak és gonoszak, amelyik fiú nem jön be nekik külsőre. A szép lányok felszínesek és válogatósak nagyon. Egy átlagos srácot is rondának tartanak és nagyon durván az ember lelkébe tudnak gázolni. Persze egy szép fiúval nagyon kedvesek tudnak lenni.
2012. júl. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
23:17 - azért ez nem teljesen igaz. Nagyon nem...
2012. júl. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 Shaddark ***** válasza:

Azért a szép lányokat se nehezebb meghódítani mint a csúnyákat...

Az igaz hogy fiatal korban a nagyrészük (50-70%) tényleg felszínesebb, de az nem igaz hogy csak szép fiúkkal nyomják. Domináns viselkedés kell, férfias hozzáállás. Ha egy Férfi egy fokkal szebb az ördögtől :) az bárkihez elég. Ha a jó kinézet miatt elbizonytalanodik a fiú (mert az akkor még nem férfi) akkor ezt leveszik és nem a kinézete, hanem a bátortalan, bizonytalan és nem eléggé férfias hozzáállás miatt nem fognak szóba állni vele.

Ha szép lányt láttok menjetek oda 5 másodperc alatt, mire végiggondolnátok hogy "jaj ez bizti nem is áll szóba velem" meg ilyenek addigra már rég beszélgettek és nincs gond.

2012. júl. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!