Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most a két oldalam folytat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most a két oldalam folytat háborút egymás ellen, szerintetek melyiket hagyjam győzni, ha normális barátnőt szeretnék?

Figyelt kérdés
Apám miatt ráébredtem arra, hogy jó fiú akarok lenni és azzá is nevelkedtem, de a lányok miatt ráébredtem arra, hogy mégis rossz fiúnak kell lennem, ha sikeres akarok lenni náluk és az életben. Egy ideje átalakulóban vagyok, de az érzelmes, romantikus jó fiú énem mindig hátráltat úgy érzem. Pedig ez a bunkó, agresszív, kemény oldalam sokkal többre vihetné és nem használnának ki, aláznának meg a lányok az emberek, ha nem lennék ilyen jó meg megértő, kedves még az ellenségeimmel is. Sokáig Buddhaként éltem, de cserébe csak szenvedést és kihasználást kaptam a lányoktól főleg, szóval úgy látom a lányok kihasználják és lenézik a jó fiúkat. Mikor meg veszekszem, bunkózom egy lánnyal, sokkal jobban kezd kötődni hozzám, olyat is csináltam, hogy több napig nem írtam rá, nem érdekelt és végül ő magam kezdett teperni értem, furán működnek a lányok, de nagyon is érhetőek a mozgatórugóik, tisztán látom mi miért van, csak fiatal fiúként voltam vak és annyira belém nevelték, hogy legyek jó, kedves, udvarias, gyenge, tipikus lúzer, jó fiú, hogy már nagyon nehéz változnom.

2012. júl. 1. 14:26
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

ma 15:05


A lelkem mélyén ilyen vagyok, de senki sem tökéletes, nem mondom, hogy nincsenek idegesítő tulajdonságaim. Például eléggé elégedetlen vagyok én is magammal, külsőmmel főleg, például alacsony vagyok és szeretnék magasabb lenni, mert a lányoknak azok kellenek folyton azzal csesztetnek, hogy a férfi 175-180cm-től kezdődik, meg aki nem izmos arra rá sem tudnak nézni, undorodnak tőlük, az ilyen dolgok eléggé frusztrálnak, nehéz megfelelni a lányoknak még külsőre is, nem hogy jellemre. Időnként úgy érzem, hogy hiába teszek én bármit is, sosem leszek elég jó a lányoknak.

2012. júl. 1. 15:23
 12/16 A kérdező kommentje:
Huszonévesen már nőni sem fogok. Ez biztos örökké fog frusztrálni, főleg, amiért a lányok genetikailag úgy vannak programozva, hogy magas fiúkhoz vonzódjanak. Akkor még a fejemmel sem vagyok megelégedve, ez is zavar.
2012. júl. 1. 15:26
 13/16 anonim ***** válasza:

Ahogy összeszámolom, itt minimum 3 lány a nem túl izmosra voksolt. Más lesz a gond. :) Csak ilyenkor, mint a te helyzeted is, indokolni kell valamivel.

Én sem azt tapasztalom, hogy a "véznább" fiúismerőseim nehezebben jutnak barátnőhöz!

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__31..

2012. júl. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Arról meg sok hülyeséget írnak, hogy vannak a lányok genetikailag programozva, de szerintem inkább társadalmi program (volt) az. Én egyre több lányt látok nála még nála alacsonyabb fiúval is....
2012. júl. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Én is láttam már alacsonyabb srácot lánnyal, de azért még mindig ritk az ilyen és gondolom hány támadást kell kibírnia egy olyan kapcsolatnak.


Nem is tudom, én úgy érzem, engem senki sem tudna szeretni, már kezdem ezt is bemesélni magamnak, mert tényleg azt tapasztalom, hogy egy csomó lány ott felfalja előttem a fiúját, de én el sem tudom képzelni, hogy engem is szerethetne valaki így, nem is értem, hogy mit tudhat az a srác, hogy ő akármilyen bunkó fejet vághat, akármilyn hülyeséget, hibát elkövethet, az a lány kitart mellette és rámászik, látszik, hogy kívánja és szereti, a srác meg nem is kell, hogy kezdeményezzen egy csókot, alány úgyis megteszi, az ilyeneken mindig meglepődöm.

2012. júl. 1. 16:06
 16/16 anonim ***** válasza:

Sok támadást kell kibírniuk a szokatlan kapcsolatoknak, de attól még egyre gyakoribbak.

Amit most leírtál, abból viszont úgy tűnik túlzol, bemagyarázod magadnak, hogy te lehetsz akármilyen "tökéletes", téged senki sem fog szeretni.

Míg más fiúkra, bármilyen hibásak, csúnyák, bunkók "tömegével" másznak rá a csajok. ;D

Nem egészen ezt írtad, de látszik a negatív túlzás! Ezt kellene elfelejtened.

Nagyon sok fiú panaszkodik itt, hidd el, vegyesen alacsonyak-magasak, izmosak-vékonyak-mackósak, és mindegyik éppen az adott tulajdonságait okolja.


Az tény, hogy egy lány könnyebben talál partner. A fiúknak nehezebb dolguk van ebben. De fura mód egyedül is könnyebben elvan egy lány, talán picit rosszul érinti, de tapasztalataim szerint a fiúk tudnak "mélyebben" kétségbe esni, ha nem megy a csajozás.


Szerintem az eddig leírtakra koncentrálj, és elsősorban SAJÁT MAGADDAL hitesd el, hogy szerethető vagy!

Tudod, van abban valami, hogy mások úgy fognak hozzánk viszonyulni, ahogy mi önmagunkhoz.


Ha pedig azt hiszed, senki sem tud szeretni, csak igazolni fogod magad. Persze, ez az eddigi tapasztalatod, de mit veszíthetsz? Szeresd te magad, az a legfontosabb- és meglátod, lesznek, akik észreveszik ezt, és vonzó lesz számukra. :)

2012. júl. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!