Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretnék 14-16 év körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék 14-16 év körüli lányokkal ismerkedni, de elég nehéz, mert mindegyik foglalt vagy jellemre utálatos, vannak még rendes szingli lányok egyáltalán? Mert így elég nehéz kezdeményezni, ha bunkók velem a lányok.

Figyelt kérdés

2012. júl. 4. 16:17
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
4.es vagyok.Sajnos igen,a buli.. külső..mindnekinek számit azért a külső,bárki is mondja ezt.Bunkó-nemlehet hogy rossz lánynál próbálkozol be,akit nemis érdekelsz te?
2012. júl. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
Miért kellene félénknek lenni a lánynak? Csak félénk lánnyal mertek kezdeni? :I
2012. júl. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
4. Gondolom kérdezőtől kérdezed de azért válaszolok: épp ez a baj hogy bunkó módon reagál, ha olyan próbálkozik nála aki nem tetszik neki. erről van szó hogy nincs meg az a nőies báj bennük, kedvesség, nem is folytatom tovább. ezekről beszélt a kérdező szerintem
2012. júl. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad


Nem csak azokhoz. De mentem már oda tipikus mai csajokhoz. Vesztemre.

2012. júl. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:

Nem csak a bunkóság és félénkség két véglete létezik. A nőies bájhoz pedig hol jön, hogy félénk nyuszi legyen?

Én ebből arra asszociáltam, hogy önbizalomhiányotok van (nektek fiúk).


Ok, ne bunkó módra, lekezelően bánjon a srácokkal, de lehet normálisan is kedves, anélkül, hogy "kis nyuszi" lenne. :) (Akikre tapasztalataim szerint hamar rá is untok!)

2012. júl. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

A félénkséget csak úgy odaírtam mint plusz jó pont, de nem muszáj annak lenni. De attól még lehetne full kedves meg nem lenéző.

Önbizalomhiányom régen volt, már egyáltalán nincs, de a nő ideálom attól még ugyanaz maradt, lehet hogy ez a bajom...

2012. júl. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

És hozzátenném: folyton panaszkodtok, milyen lekezelőek, bunkók a mai csajok.

De ti is előbb odamentek egy ilyenhez, mint egy sarokban üldögélő szende kis "nyuszihoz" (lehet bármilyen szép!)

:)

Erről ennyit. Tisztelet a kivételnek. :)

2012. júl. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
18 éve arra várok hogy lássak egy olyat... :) Soha nem mennék oda egy olyan bunkó pitsához mint amiről te beszélsz.
2012. júl. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

Összegezve: én azt látom, hogy ezek után a lekezelő lányok után folyton futnak a fiúk, körülrajongják őket, mint valami királynőt.

A "normális" lányok meg legfeljebb néznek nagyokat, meg panaszkodnak.

Semmit nem érnek a kedvességükkel.


Emellett sokan tényleg azt látják, hogy bár akadnak másfajta fiúk, de a többség a nagymenő csajok után szaladgál inkább.

Így felmerülhet bennük a kérdés: megéri rendesnek lenniük??

2012. júl. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
zóna pocok akkor te a kevés számú kivételbe tartozol. Viszont hiába nem mennél oda, az ilyen lányok mindig válogathatnak a fiúk között, míg a kedvesek, rendesek gyakran maradnak egyedül.
2012. júl. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!