Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretnék 14-16 év körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék 14-16 év körüli lányokkal ismerkedni, de elég nehéz, mert mindegyik foglalt vagy jellemre utálatos, vannak még rendes szingli lányok egyáltalán? Mert így elég nehéz kezdeményezni, ha bunkók velem a lányok.

Figyelt kérdés

2012. júl. 4. 16:17
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Így van. Azért hogy a lányok ilyenek lettek, nagyrészt a fiúk a hibások, nincs mit tagadni. Ha változást akarunk először a fiúkon kell változtatni. Én a baráti körömbe is mondogatom a magamét, maximum vigyorognak hogy "talán b*zi vagy ? " csak mert nem akarnék magam mellé egy fullosan kinéző mindenét kirakó csajt... Hanem inkább egy visszafogottat, de ezt sokan nem képesek megérteni a fiúk közül se, mert nem ilyen kell nekik se. A problem itt kezdődik.
2012. júl. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Akkor keress egy normális, kedves, visszafogott, nem bunkózó lányt. :) Hidd el, vannak még szép számmal. Bár ők kevésbé "világítanak". ;D
2012. júl. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Biztos vannak, csak igen, nem "világítanak" ahogy te fogalmazol, így nehéz észrevenni őket. Sajnos. De majd csak lesz valahogy :D
2012. júl. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy egy lányt sem lehet külseje alapján megítélni távolról jellemre. Én már futottam olyan lányba, aki tök szolídan öltözködött, mégis bunkó volt és azt hitte, hogy ő a világ közepe. De találkoztam már szép, csinos, igazán kiöltözött, de mgéis kedves, bájos jellemű lánnyal, persze, hogy foglalt volt. Az ilyen lnyokat viszik el a leggyorsabban. Akik maradnak, azok a nem szép lányok, illetve a jellemre elvislehetetlen ribizli félék.
2012. júl. 4. 17:09
 25/34 beatrix198 ***** válasza:
Na azért van még bőven kedves és szingli 14-16éves lány!!! A lányok 30-40% lehet hogy nem túl ... khömm, de a maradék az rendes és aranyos!!! Ezt fiúk fogjátok fel!!
2012. júl. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

ma 17:57


Persze, majd ha jelentkezik egy ilyen lány nálam, akkor talán elhiszem.

2012. júl. 4. 17:59
 27/34 anonim ***** válasza:
26: Talán az a baj, hogy azt VÁROD ő jelentkezzen nálad? ;D
2012. júl. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Kérdező, az ilyen lányokat nem fogod(fogjuk) megtalálni a szokásos helyeken. Maximum ilyeneken mint pl könyvtár. De ott meg nem lehet úgy ismerkedni mint egy buliban sajnos. Én arról már le is tettem hogy találok olyan lányt mint amit elképzeltem. Viszont másmilyen nem kell. Még 1 évet adok magamnak aztán over...
2012. júl. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
zóna pocok, szerintem én már nem bírom addig sem, de igazából minek is kínlódunk, amikor ezek a mai lányok úgysem értékelik a rendes, hűséges fiúkat, inkább a bunkó, menő srácok kellenek nekik, á, reménytelen az egész
2012. júl. 4. 18:13
 30/34 anonim ***** válasza:
Én se várnék 1 évet, de még egy évem van a középsuliból azt még megvárom :D
2012. júl. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!